bugün

Bu filmi hep farklı bir arkadaşımla izledim. Ilk filmi izlediğim arkadas baska yere taşındı, ikinci filmi izlediğim kişi mezun oldu. Bu filme götürecek insanın sonu da böyle olur sanırım.
ata demirer'e gülemedim bir türlü, film serisinin de hiçbirini izlemedim.
ama şu bir gerçek ki, adam hangi filmde müzik yaptıysa tuttu arkadaş.
bu filmde de 'haydi sev sev' diye bir şarkı yapmışlar ki, tam da sabah kalkınca açıp kendine gelmelik bir müzik. insanı bi neşelendiriyor, bi hoplatıyor yerinden.
sırf bu müziğin olduğu sahneyi filmin coşkusuyla izleyip/dinleyip coşa gelmek için bile izleyesim var filmi.
Pazar günü olması ve okulların tatil olması nedeniyle yer bulamadığım film. Amk az dağılın.
insanı çocuk yapmaya , rakı içmeye ve şarkı söylemeye teşvik eden bir film olmuş.
ilk iki film kadar olmasa da gayet güzel filmdir.

izleyin derim.
bugün izledim gayette eğlendim. tabi ilk 2 film kadar iyi değildi bence de. ama boş vakitte iyi gider.

--spoiler--
cengiz bozkurtun bayram berk bademi sevdiği sahnede bir an gözüme erdalın yavrisi yumurtasını sevdiği sahneler geldi.
--spoiler--
Serinin ilk iki filmine göre bence beklentileri yeterince karşılayamayan Ata Demirer filmidir.
eglenceli ama aceleyle yazilmis bir senaryosu var. ilk iki film gibi ayaklari yere basan bir film degil. butun oyuncular profesyonel olunca gercek ege sivesinden uzak kalinmis. salih kalyon her zamanki gibi muthis. film, basindaki dogum sahnesindeki duzeyde gitseydi belkide ulkenin en iyi komedi filmi olarak tarihe bile gecerdi.
güzel bir filmdi öncekileri doğru düzgün izlememiştim bu nedenle kıyas yapamam ama güzeldi.
dol karabakır türküsü daha da güzeldi.
Bugün izleyeceğim film. Güzel olacak umarım.
oyuncular profesyonel muzik iyi ama beklentimi karşılamadı. tavsiye etmiyorum.
memleketimde çekilmiş olan, ilk akşam koştura koştura gittiğim filmdir. adam bizim oraları o kadar iyi analiz etmiş ki mesela kediye "pisttt" yerine Ezine'de "zıttttt" denir. adam bunu bile empoze etmiş resmen bizden biri olmuş çıkmış.
kahkahalarla güldüren film. filmin sonundaki tiyatroya bayıldığım , mesajlarını başarılı bulduğum bir yapıt.
Benim de beklentimi karşılamayan ancak serinin devamını izlemek isteyenlerin gitmesi gereken filmdir.

Not: spoiler vermeden yazalım lütfen.
seri, Trakya, ege komedisinin tek temsilcisi olması sebebiyle değerlidir.
ama ne olur mahalle komedisi tadını bozmasın, hani araya karanlık korku öğeleri falan sokmasın çünkü oralara yakışmıyor. hani ıssız orman evleri, karanlık mekanlar falan. o zaman konu, direk Amerikan filmi tarzına bağlanıyor.
Dün gece izledim. Çok manyak süper değil ama gideri var
Tat veren Ata Demirer filmi. Beklentim yüksekti onu karşılamasa da güzeldi. Bebek fena bebek. * ellerine sağlık adamın dibisin badem.
film olsun torba dolsun, gitmeyin paranıza yazık.
bi düğün dernek değil.
Olmuyorsa zorlama denilesi filmdir. 1. film harika, 2 iyi, 3 ise vasat olmuş. Büyük beklentiye asla girmeyin.
filmin üçte birinin müziklerden oluşması eğlenceli fakat zaman doldurmalıdır. idare eder bi otobüs filminden öte değil sonuç olarak.
berbat ötesi bir yerli film. espri seviyesi eksilerde. tebessüm bile etmedim film boyunca.
Serinin 3. filmidir. Diğer ikisi kadar komik ve sürükleyici olmamakla beraber senaryosu biraz iktirilerek zorla yazılmış hissiyatı oluşturmaktadır. Yine de izlemeye değerdir.
(bkz: eyyvah eyvah 3)
Ne yazık ki sinamamızda çok iyi filimler çıkmadığı için iyi filimler seriye dönüştürülmek zorunda kalıyor.Bundan dolayı çekilen filimdir.