bugün

% 4 hidrokinon + ultraviyole a be b filitreleri içeren 30gramlık tüplerde satılan krem haricen kullanılır ve lizozomun yaşlandıkça sebep olduğu lekelere önemli ölçüde alternatif korunma yolu olur ve onların gelişmesini ve oluşmasını büyük ölçüde engeller.
mümkünse gece kullanılması gereken kremdir. ayrıca ne kadar çok sürersem o kadar çabuk iyi gelir düşüncesi, yüzde kalıcı olan kimyasal yanıklara sebep oluyor.
düzenli kullanıldığında lekeler üzerinde soyulmalar görülüyor, diyorsunuz ki "hah lekeler geçecek, soyulacak alttan pırıl pırıl deri çıkacak" , yok soyuluyor deri ama gene aynı renkte. anlamadım bir türlü bu ilaç gerçekten işe yarıyor mu, yaıyorsa ne kadar süre kullanmak lazım.
cilt lekelerinin rengini açmak için kullanılan ilaç. bu ilaç kullanılırken kesinlikle yüksek faktör güneş kremi kullanılmalıdır. aksi takdirde koyu lekeleri açayım derken daha koyu lekelere sahip olabilirsiniz.
yaz geliyorken "off cildim esmerleşecek,gene amale yanığı yaa" diyenlerin kullandığı krem. (ben kullandım ordan biliyorum)

not:iyileşen "yara" izlerinin kalıcı olmamasına karşı iyi.
Bu kremi yanağımdaki sivilce lekesi için aldım ve cilt tonunu da eşitlediğini yazdıkları için komple yüzüme sürdüm. Güzelce masaj da yaptım. 2-3 saattir bir kızarıklık bir şey yok ancak okuduğum kadarıyla pancar gibi oluyormuş herkesin yüzü, öyle mi? Öyleyse bilen lütfen yazsın yarın önemli bir görüşmem var kaş yapayım derken göz çıkarmayayım...
Arkadaşlar bu kremi sivilce ve yara sonrası kalan lekeler için kullanmak istiyorum kullanan biri varsa yardımcı olabilir mi? Ya da bu lekeler için başka bir yöntem önerebilir misiniz?
dermatoloğumun yüzümdeki koyu renkli lekeler için önerdiği merhem. Başladık bakalım nasıl sonuç verecek?