bugün

Genelde evrim teorsini tam olarak kavrayamayan ve evrim ve tanri inancinin catistgini düsünen kisilerdir.
evrimi sadece kadın ismi sanan tiptir.
Bilim ancak bilim ile çürütülür.

Bir bilim insanı, sahaya çıkar, örnekleri toplar, inceler ve bir dizi çalışmalar sonucu ortaya argümanlar koyarak "tüm canlılar aynı kökenden gelmektedirler." der.

Fakat sen kalkıp da, "hayır öyle değil, bakın bu kitapta, insanoğlu gökten paraşütle dünyaya bırakıldı yazıyor" dersen olmaz.

sen de sahaya çıkacaksın, iddianı ispatlayacaksın.

ha ben son kutsal kitabın evrime ile çeliştiğine inanmıyorum orası ayrı. fakat sen diyorsan ki "allah, adem'i elleriyle heykel gibi yarattı". O zaman iddianı ispatlayacaksın.

Dediğim gibi, bilimsel bir veri, ancak başka bir bilimsel veri ile çürütülür.
hasan.

evrim ne dese çıkıp tam tersini söylerdi. sürekli tartışırlardı. evrim parmak kaldırsa suç, söz almadan konuşsa suç. hasan onu hep eleştirirdi. kızın kabusu olmuştu.
evrim, evrenin oluşumundan beri devam eden bir süreçtir, sen 70-80 yıllık ömrün ile karşı çıksan ne olur ki? evren'in yaşına göre sen milisaliselik bi olaysın kim takar seni.

ayrıyetten, evrimin teorisiine evrim teorisi diyenlerin de ağızlarına ıslak tuvalet terliği ile vurmak istiyorum. doğrusunu öğrenin artık.