bugün

(bkz: haydan gelen huya gider)
şimdiki maymunlar neden insan olmuyor diyerekten çürütülebilir.
açıkta bırakılan, tezgahın üstünde unutulan bir elma da çürür. ancak elmanın çürümesi onun var olduğu gerçekliğini değiştirmez.
200 yıla yakın süredir bilim adamlarının yaptığı şey. bilimsel teoriler bu şekilde işler, sürekli aksi ispatlanmaya çalışır. yani günlük konuşma dilindeki 'teori' kelimesi ile bilimsel alanda kullanılan 'teori' kelimesi aynı şey değildir. evrim hem bir bilimsel olgudur hem de bilimsel teori, tıpkı yerçekimi gibi. Bilimde mevcut bir teori, aynı derecede veya daha çok kabul edilebilir bir alternatif teorisi olmayan ve yanlışlanamayan bir teoridir. Diğer bir deyişle, bugüne kadar çelişen bir gözlem olmamış ve tabii ki yapılmış olan her gözlem teoriyi ya desteklemiş ya da en azından teoriyle tamamen çelişip, teoriyi yanlışlamamıştır. yani adnan oktar isimi ''yazar'' ve ''cemaat lideri'' bu teoriyi çürütmemiştir, bugune kadar kimsenin çürütemediği gibi. kaldı ki adnan oktar bir bilim adamı değildir ve asla bu teoriyi çürütecek donanıma sahip olmayacaktır. bu teorinin çürütülmesini de kimsenin artık bekleyeceğini sanmıyorum. globalleşen dünyada internet ve sosyal medya sayesinde artık doğaüstü olaylara dindar insanlar bile inanmazken bilim adamlarının topraktan orkların orta-dünyaya geldiği gibi bi insanın toprağın altına ışınlanmasını ve ardından da kaburgasından bi kadın ışınlamasını bekleyceklerini sanmıyorum açıkcası ben.
ziyan bir bekleyiştir, gereksizdir, beyhudedir. bir umut güneşe bırakılırsa. off.

(bkz: maymundan geldiği gerçeğinden utanan insan)
adnan oktar denen saftirik bile çürütüyosa k.bakma baştan çürükmüş.*
zaten çürümüş bir safsatadır.