bugün

yaptığım araştırmalar neticesinde enlermolojik ve patamonik doğa silistrafonlarina dayanarak bilim dünyasına arz-i endam ettiğim teori.

şimdi evrim teorisi diyor ki biz maymunlarla kuzeniz. yanlış! doğa silistrafonlarinca eger biz kuzen olsaydık ne bileyim bayramlarda seyranlarda bize ziyarete gelmeleri lazımdı. ama ben hiç ziyarete gelen maymun görmedim. bundan çıkan sonuca göre ise maymunlarla akraba degiliz.
bilim dünyasına ufukları zorlayan fizyoloji...
kesin müteahit betondan demirden çalmıştır. yoksa çökmezdi aq.
Zeka kokan teoridir. Ufkumuz iki katına çıkmıştır gece gece. Su durumu gorunce cidden maymunlar filan yalan. Bi kere zekiler. Insanoglunun geldigi duruma bak.
(bkz: hayata maymun gözüyle bakmak) *
teoridir. yani deney ve gözleme tabi olmamaktadir. bilimsel kesinlik kazanmamistir ayni kazanamayacak: (bkz: evrim teorisi)
(bkz: troll olmaya çalıpıp kamil olmak)
ama yolda giderken ben çok maymun görüyorum onlar kim o zaman sorusunu sorduran teori.
teoriyi anlamak için silistrafon hakkında bilgi sahibi olmak gereklidir.
(bkz: silistrafon)
gece gece sahuru fazla kaçırıp içine doğru sıçan dindarın teorisi.
gece gece ne zeka, ne komiklik barındıran kişinin esprisidir.
sınırları zorlayan teori.
çökümü nedir ya. böyle bi kelime yok zannımca.
"Ceketi sandalyeye asip 1 milyon yil sonra bu canli olur mu?" sorusuyla baslayan teori.
Evrim teorisine karşı atılan espri dolu bir teoridir.
evrim teorisinin çökümü teorisinin yanlış olması teorisi ile çürütülecek iddia.

yahu ben böyle bir konu üzerinden gereksiz yere kafa ütüleyen ve gereksiz yere bu kafa ütüleyenler yüzünden dünyanın parasını kazanan bir din mensuplarının olduğu başka bir topluluk görmedim. lan zaten teori bu. arkadaş ortamında "kanka aklıma acayip bir fikir geldi"den az buçuk daha ilerde. yahu siktirtmeyin evriminizi, dininize bakın. öğretilerine bakın. insan olup da biz maymundan gelmedik diye bu kadar inat etmeye ne gerek var. insanlığına bak.
köyden salınan çekörtmelerle karıştırılmamalıdır.
Evrim teorisinin çükümü teorisi.
afedersiniz ama çöküme benzemiş yazdıklarınız.