bugün

bilimsel dilimsel zart zurt konuşan kafirdir.

kardeşim, sizin evrim dediğiniz zıkımı, mektebinden öğrenmiş biri olarak söylüyorum. evrim bir teori değil, bir ideloji hatta bir din dir.

biliyor ayaklarına yatmayın, akıllı olun, aklınızı alırım.

bir de bunların "harun yahya dan okumuş gelmiş hıh!" tripleri var ki sorma. sanki bana dawkins ten özel ders almış.

allah iman nasib etsin ne diyeyim sana bilemiyorum ki.

not: insandan geliyorum.
yabancılar ne söylüyorsa doğrudur diyen yabancı budalasıdır.
bütün literatürü buraya "mekke şerifi" taşıdı sanki.

neye sataşacağını şaşırmış histerik bünyenin hezeyanları ...

(bkz: mal)
kuran-ı kerim i uzaktan bile görmeden internet ayetleriyle islamı savunan yobazdan farkı olmayan kişidir. araştır-oku-öğren-konuş dörtlüsünün tam ortasında kaybolmuş kişilerdir. aramayın, bulamazsınız.
--spoiler--
--spoiler--
daha düne kadar maymunlarla %99 benzerlik diyen kitle inancı evrim olduğu için aksi ispatlanınca uslup değiştirmektedir zira.

bilimsel sistem nitel ve nicel verilerden ibarettir.
ve yanılma üzerine ilerler.

--spoiler--
--spoiler--

adnan hoca ile tabiat bilgisi öğreniyoruma hoş geldiniz.
din ile bilimikarıştıranlar, sapla samanı karıştırır. Aristotales neden baldıran zehiri içti? Galileao neden yargılandı? Hallac-ı mansur neden derisi yüzülerek öldürüldü? iskenderiyeli Hypathia neden recmedildi? Alayınız aynı yobazlarsınız, bir gram değişmeyen zihniyetsiniz de ondan. Arif olan anlar anasını satim.....
(bkz: #11105431)
biliyormuş gibi görünmenin verdiği geçici karizmayla orgazm olan kafirdir.

Cahil cühela takımına bilim felsefesinden bahsedecek değilim. Önce bi liseden mezun olun, işinizi gücünüzü halledin, bir iki kitap okuyuverin, sonra görüşelim. Kime ne anlatacaksın ki. Ouyucuyu tenzih ederim. Şimdilik yazar profili bu yönde malesef.
(bkz: evrim karşıtlarının mayaları açıklayamaması)

"Söyleyince söyledi olmak"