bugün

bugün de ne arandınız arkadaş. bir harun bey çıkıp şu arkadaşlara haddini bildirsin, çıkarıp alınlarının ortasına vursun artık.
insan her gün aynı yemeği yemekten bile bıkıyor, değişiklik her zaman iyidir. hayata renk katar. mevcut karıdan daha iyisi bulunduğunda hayata renk katmak için maceraya atılmalı.
görsel
yuvasının yıkılmasının sorumluluğunu kendi başına alamayan korkak yazar söylemi. oğlan çocuğu değilsin önce derin bir nefes sonra hayatın sorumluluğunu al.
(#29785158)
Yapma etme kardeş,3 tane çocuğum var diyorsun,tamam belki karını istemiyor olabilirsin ama çocuklarını düşün,onlar yazık değil mi?Karınla biyerde otur ve neden kavga ettiğiniz hakkında onla konuş,çünkü onu aldatman durumunda sorunun asıl nedeni sen olursun,seni sevgiliyle yatakta basar falan.
Çocuk 13 günlük. Dur sütten kesilsin de ondan sonra be olm. Ulan o nafakayı bana ver, ben senin sokağı red lights a cevireyim.
benim kuzen kepçe operatörü. müstakil bi yuvaysa sıkıntı çıkmaz.
Evli bir yazarın söylediği güzel ve samimi bir itiraf cümlesi.
inşaat sektörüyle uğraşıp iş makinalarına sahip olan bir yazar için daha kolay olacaktır.
(bkz: seni bizim köyün imamına siktiririm bak)
Boynuzlamaya çalışırken boynuzlara gelmezsin umarım arzulu yazar bey.
inşallah bulamazsın.
beddua değil hayır dua ettim ama anlayana.
görsel
Biri yiksin artık sunun yuvasını.
böyle bir şey oluyorsa bana da uğrasın valla.
kardeşim bu kadarda açıksözlülük olmaz dedirten yüzü tebessüm ettiren söz.
Benimdir, dağıtmakla kalmaz darmaduman ederim.
(bkz: midyat seyfo dövün)
Bunun hanımı da geçen "seksi bey"li bi başlık açmıştı. Tuhaf aile lan bunlar.

seksli bir istek.
türkiye'de evli biriyle sevişmek büyük risktir. kadının kocasının veya erkeğin karısının, akrabalarının ne yapacağını kestiremezsiniz. böğrünüze kurşunu yiyiverirsiniz.

büyük kumar.
olmuyorsa olmuyormuş.
fazla şiiy itmemek gerek.
seksi yazar?

Burada?

Uludağ Sözlükte?

Güldürdün piç.
Yuva yıkanın yuvası olmaz git ötede ara.dır.
seksi erkek yazarlarımız da mevcuttur.

o yuva öyle yada böyle yıkılacak belli,

sende değişiklik yapmış olursun.

kukla ilgilen..
evliliğin bazıları için yasaklanmasını bende birkez daha düşündüren durumdur.

erkeğinde iffetinin varolduğunu hatırlatmak ta bir borçtur.