bugün

Evlilikten bildiriyorum. Hayat çocuk sahibi olduktan sonra başlıyor.
Evlilik korkutuyor insanı. hani sıcak yaz günlerinde denize girersin ve deniz serin olduğu için bir anda dalamazsın tereddüt edersin ya işte öyle bir tereddüt öyle bir tedirginlik var içimde.
ölmedim. çocuklar da var.
içeriden sesleniyorum var evet ama bitkisel yaşam olarak var.
ayrıca; görücü, yıldırım ya da damdan düşme evlilik ise bu zombi yaşamı olur.
Güldüren sorunsal.
Meriç konuşuyor, konuş meriç.
boşanırsan evet. aksi halde gidiş o gidiş !
Yok la yok, imzayı atıp herkes evine gidince azrail gelip seni götürüyor. Nikah memurunu da mezar başında talkin veren imam gibi düşün. Tovbeee. Yahu ne soluyosunuz bilmiyorum ama size tavsiyem: hayatta hiç bir şeye aşırı anlam yüklemeyin. Herşeyin sıradan olduğunu kabul edin. Valla bu kafayla acıdan başka bı bok yaşamazsınız. Evlencem diye de önünüze geleni masaya oturtmayin. Evlilik başka bı dünya. Gerçek anlamda doğru insanla yapıldığında olağanüstüyken hayatınızın hoduğüyle yapıldığında cehennemden farksiZ olur. Ben şahsen sevgililik dönemini hiç özlemiyorum ve mümkünse unutmak istiyorum. Allah hepimize aile huzuru versin. Evlenmek isteyenlere de doğru insanı nasip etsin. Hadi siz de ablaniza yeterlik sınavı için dua edin. Hadi kuzularim.
Birbirinin hayatını parsellemeden, birey olduğunu unutmadan, yapışık ikizler gibi yaşamanın kısır döngüsünü anlama yetisine sahip Çiftler için, yaşam vardır, hem de en insani olanından, en samimisinden.

Güven duygunuzu, kelepçe takarak, onu fanusa sokarak atmin etmeyi düşünecek kadar zavallı olmayın.
Açın camlarınızı içeri hava girsin, güven çok başka bişey, esir ederek olmaz.
Aklınızda olsun!