bugün

- haklısın canım ya gelsene bize takılırız.
Nerde lan o kız
Baş tacı yapacağım kızdır.
Sonunda muhtemelen evlenecek kızdır ama belki de çok geçmeden boşanacak kızdır.
sevgilisi evlilik istemiyorum deyince duruma içi kan ağlayarak alışmaya çalışan kızdır.
türkiyede böyle kızlardan nadirdir başının üstüne çıkartılmalıdır.
Evet saÇma yani nolmuş.
Bir erkek olarak ben de saçma diyebilirim. Hakikaten çok saçma laaan.
ustalık dönemindeki kızdır.
doğru der.
istemem yan cebime koy diyen kızdır. Evlilik istemeyen kız yoktur.
Günün birinde evlenip çoluk çocuga karisacak olan kizdir.
bunu diyen kızlar genelde ortamlarda laf olsun diye söylerler ve genellikle en çok evlenmek isteyenler, evcimenler, anaçlar onlardır.
Evlenme teklif eden olmamıştır ondandir. Henüz gerçekten evlenmek istemeyen tek bir kadın bile görmedim. Fırsat olsa koşarak gelinlik bakmaya gider eminim.
düşünüldüğünde gerçekten mantıklı konuşan kızdır.

he ama bunu eğer "ekonomik bağımsızlığını" kazanmış/kazanacak bir kız diyorsa evlilik saçmadır. para kazanamayan kız, anası babası ona sonsuza kadar da bakamayacağı için mecburen evlenmelidir.
akıllı kızdır evlilik bencede saçma yani en azından genç evlilik kesinlikle hem erkek hem kadın için saçma hayatlarının doruğunda en güzel yıllarında 25 li yaşlarda yada daha erken evlenmek hem kadın hemde kadın için aptallıktır bence. 35 yaş dan sonrası evlilik için ideal hem iki tarafın da karakteri kişiliği oturmuş olgunlaşmış olur.
Evlilik çok saçma ya.
Bir insanla belediyenin 3.sınıf kağıdına imza atmadan beraber yaşayamıyorsam, bir aile kuramıyorsam, hiç yaşamam daha iyi.
iyice olgunlaşmadan evlilik kararı alınmamalıdır. evlilik ciddi bir olaydır.