(bkz: okumadım kardeş durumumuz yoktu)
lidya'nın erkek olması kadar şaşırtıcı bir durum değildir.

evli bireyin yaptığı kanka, evli olduğu diğer bireyi alakadar eder yalnızca.
Hayatlar 2015 kafalar 1915.
Evli kadinla bekar erkek konuşamaz, hasaaa günah!
Herkesin derdi sizin kafanızın icini dolduran saçma sapan şeyler değil.
Artık Evli kadınlar nette değil reelde iş hayatında fuck buddy yapıyor artık, evde kocasının yanında kendini salmış kadın sabah işe giderken bir başkası oluyor.
açık konuşacağım, herkes üzerine alınabilir.

gereksiz risk almaktır. ha sen harbiden gerçek aşkı bulmuşsundur, götüne de güveniyorsundur, evliliğin getirdiği hiçbir sorunda, yaşadığın hiçbir buhranda çözümü en yakın üstelik de görmediğin için sana son derece gizemli gelen karşı cins kankanda aramayacağından da eminsindir, maşallah insanüstü bir yaratıksındır yani, sonuç olarak nette istediğim kişiyle konuşurum medeni insanlarız diyorsundur eyvallah.

lakin tüm bunlar olsa bile eşin sana ne kadar güvenirse güvensin içgüdüsel olarak acaba bu adam/kadın nette bu adamla/kadınla ne konuşuyor ne yapıyor diye aklından geçirdiği an geçmiş olsun arkadaşım. bu riske değer diyorsan aynen devam kankitoşunla sana mutluluklar.

yeri gelmişken söyleyeyim, buralarda evli çocuklu olup, nick altına birilerinin alenen aşkını ilan ettiği yazarlar görüyorum. eğer bu adamın gerçek bir dostu olsaydım, kendisini ısrarla böyle bir ortama çağırmak yerine, eşini düşünüp, şu ortamdan uzaklaşması için gereken her şeyi yapardım.

sözlerimi iskoç Ahlak felsefesi profesörü adam smith'in ibretlik ''Erdemler zaaflardan daha tehlikelidir çünkü vicdan erdemleri sınırlandırmaz'' sözüyle bitirmek isterim asdasdsd.