nisanlisini çok seven tedbirli kizdir.
sanki azcik tedbiri kacirmis ama olsun olsun iyidir.
"oldu o zaman umarım istediğin gibi bir eş bulursun aşkı.. pardon dostum" denilmesi muhtemel hatun kişisidir.
muhtemelen evlenemeyecek olan kızdır.
yanlış yapan kızdır. bir şey anlamasan da sevgilinin yahut kocanın maç izlemesini izleyip onla beraber sevinme ya da üzülme anını yaşamadıktan sonra evliliğin(ki tabi ki gereksiz bir şey) bir anlamı kalmaz.
hem sen internetsiz ne yapacaksın kadın, sorusunu da yöneltmemiz gerek kendisine.
dipnot: tabi ki tam evlenilecek kadınım.
bekara karı boşamak kolay modundadır. şimdi böyle atıp tutar. yarın çoluk çocuğa karışınca aman herif evden gitsinde nere giderse gitsin der.
yataktan çıkmak istemeyen kızdır. Bir erkek başka neden bunları terkeder ki ?
çok iyimser olan ve türk erkek nüfusunun yüzde 90' ını koca adayı olarak görmeyen kızdır.
Olgun kızdır, maç kahve gibi çocuksu işlerin erkeğinde olmasını istemez. O kadar.
bir hafta içinde boşanacak olan zavallı kızcağızdır. oysa bu kızcağımız yatağında mışıl mışıl uyurken, kocası olan herif sanalda başka karı kızlarla kimbilir neler yapıyor olacaktır. işte, günümüz evlilikleri... beraber yaşayın oğlum, kağıt ve resmi evraklarla hiç uğraşmazsınız lan...*
Evlenmeyecek kız bozuntusudur.
bencil olan insandır. kendi istediği gibi herşeyi değiştirmek istiyordur. ablacım herkesin kendi hayatı var herkese saygı. sen bir adım enişte bir adım ortada buluşursunuz işte. yok ben istemem diyen gitsin öyle birini bulsun.