bugün

düğün videosunu yeni sarkisinin klibine koyan tarkanla eşdeğerdir benim icin.
(bkz: çalışmayan kadının dramı)
Yemin ederim geri zekalı gelindir.

Abi böylesini de iyisi buluyor ya ona üzülürüm.

Benim evim sade olacak öyle süs eşyası, çiçek böcek olmamalı.
Sade koltuk halı tv yeterli.
Fotosunu çekip beğeni almak için yapmıyorsa bu tür saçmalıkları, ki yoktur böylesi de zaten.
Süsleyip püsleyip kocişiyle kahve keyfini paylaşıp sonra o kahveleri, çikolataları tüketmeden dökenleri duyunca...
Neyseki evleniyorlar ve sayiları azalıyor artık bu beyinle yuzyuze kaldiktan sonra dahi imzayi basan kociskolatalar düsünsun.
nasıl ya bu kadar entry girilmiş ama kimse yazım hatasını kınamamış.

gerçekten ilginç.
Yaradan, akıl fikir ihsan ederken, saklambaç oynamış kızlardır.

Gülünçlerdir.

Fiyonk, hayatlarının odağıdır.
Muhtemelen yeni evlenmiş olmanin heyecanıdır ama oy toplamaya çalışan uzun adam gibi her yerde kurdale kesmek, her erkek için heyecan verici olmaz. bunu düşünün sayın evlenme arefesindeki kızlar.
Her halta kurdela takıyorlar bunu anladım peki ns oluyor yani kurdela takmak zod bir sey mi? Mesela baklava falan yapsa tiramisu yapsa anlıycam da kurdelayi ben de takarım mevzu nedir?
Esit:Bunlarla evlenen ortalama anadolu erkeğinin yerinden durumu degerlendirdim . Biraz düşündümde çalışmayan butün gün ev de oturup sağa sola kurdela takan ama yemek yapmayan , temizlik yapmayan bir malla ayni havayı solumak istemezdim neyse allahtan cinsel aclıktan kudurmuş bir abaza değilim .ahabababshsb
her şeyi süslemiştir o. herşeyi süslese yerinde duramazsın. anladık edebiyattan kalıyorsunuz da bir tane mi dil hocası yok.

geçici heves içinde olan gelindir bir süre sonra geçer.
Onların kocaları yoktur kocişleri vardır.
Onlar hamile olmazlar hamiş olurlar.
Pembeden öğk gelen gelinlerdir

yeter artık yiyeceğimiz bi poğaça ona da şemsiye saplamışsın zaten.
Vermeyi seven gelin olabilir. Evet.
gerdek gecesi abinin pipisine kurdele de bağlar bu.
oha yıl olmuş 2018 hala her şey kelimesini birleşik yazan var.
vajinasına aldığı malafatan başı dönmüş mutludur. o yüzden.
her siki süsleme eğilimdeki gelindir. yakalasa kocasının sikini bile süsler. tiksinç.