bugün

Mutlak surette vardır etrafınızda. Aga bunlar evlenmeden önce bira resimleri, hergün başka alemler. Kocayı bulup nişan. Nişan safhası da oldukça eğlenceli. Bi evleniyolla. Hooop başlıyolar cuma mesajları döşenmeye. Kapananları hiç söylemiyorum. Hayır nasıl bi hidayet bu, biz niye eremiyoruz.
belki evlendikten sonra seksle tanrıya ulaşıp hidayete ermiştir. onu biz bilemeyiz. ayrıca devlet destekli seks her daim belli güven sağlar, bu güvenin yarattığı mistik ortam da onu dine sürüklemiş olabilir.
seks ile tanrı arasında bir bağ var olabilir yani, ilahiyatçılar ve seksologlar bir ara bu konuda ortak çalışma yaparsa güzel olur.
Aga mı? Ne kadar itici.
evlenmek için kapananlarda var. şaşırtıcı gelmiyor artık.
sokakta hanımefendi mutfakta aşçı yatakta orospu.
Ben evlenip ateist falan olmak istiyorum. Hergün içip sıçalım istiyorum valla var mı böyle bi erkek ?
yaptıklarından pişman olup, doğru yolu seçen kızlardır.
yaptıkları hareket, namus bacak arasında değildir diyerek, yaptığı yanlışı savunan kızlardan daha erdemli bir harekettir.
insan yanlış yapabilir bu gayet normal bir durumdur ancak, yaptığı yanlışı vicdanını rahatlatmak adına savunmak o vicdanı rahatlatmayacaktır.
necip fazıl ın bir sözü geldi aklıma.

Benim geçmişim çöplüktür. Çöplüğüde ancak köpekler karıştırır.
bence surekli gusul almaktan bi uhrevilik geliyor ustlerine.

ehi.
Evlenene kadar ideal erkeği bulmak için gereken tüm şirretlikler yapılmıştır. Diğer kız arkadaşların sevgilileri kıskanılmışsa dedikodusu yapılmıştır. Turnuva yapar gibi elde olan beş altı erkekten elene elene bir damat adayı kalmıştır.Bu beş altı erkeğe ulaşabilmek için öncesinden zaten açılması gereken dekolteler açılmıştır. Dindar imajı vermek hintelandı daraltacağından ötürü cool bir tavır takınılmıştır. Gerekli olan tüm ortama girilmiştir. En nihayetinde evlilik olunca çizilen profil genel geçerliğini yitirdiğinden dindar bir profile geçilip sosyal medyada çiçekli ve bol toplumsal mesajlı bol mevlana sözlü resimler paylaşılmaya başlanmıştır.