bugün

Yapılan gözlemlere göre şudur ki; Bekar erkek için etrafındaki her hanım onun için sevgili adayıdır, tabi er kişi bu hanımlara teklif girişiminde hiç bulunmaz dahi çünkü daha iyisi mutlaka vardır ve kendisi için olabilecektir. Bu döngüde doğru düzgün kız arkadaşı dahi olmasada bu kişi evlendiğinde artık evli olduğu ve hiç bir insanla flört edemeyeceği gerçeğini kendince bir kayıp olarak değerlendirmeye dayalı psikolojik bir durumdur. netice-i kelam insanın kendi kafasında kendine koyduğu kafestir. Aslında bu anlamda özgürlüğü hiç istememiş olmasına rağmen evlilik yoluna girdiğinde ama ben özgürcülük oynamak istiyordum diyen erkektir.
karı dırdırındandır.
neden küstürülür diye düzeltilmesi gereken sorunsaldır.
hayatının sonuna kadar tek bir kadınla sevişmek zorunda olduğu gerçeği kafasına dank ettiği içindir.
yanlış kişiyle evlendiğindendir şeklinde açık ve net bir cevabı olan sorunsaldır.
Hayatnın sonuna kadar tek kadınla sevisecegi için degildir. Kadın da tek erkekle sevişecek sonuçta. Onunki cinsellik kadınınki can değil mi.

Bok yemesidir. Açıkça halt etmişliğindendir.evlendim hayat bitti tripleri, olacağı buydu. Evlenmeseydin amk.
Tek bir kisiye baglanmak, hayatini ona adamak ve artik herseyi paylasmak bazi erkeklere zor gelir, sorumluluk artmasi yada yük gibi bir nevi sanirim.
evlendigi kişinin yanlış tercih yapmasındandır şeklinde açık ve net bir cevabı olan sorunsaldır.
çünkü alayına gideceği yerde balayına gider, tek oyuncuya kalır..
evliligin sadece fiki fikiden olmadigini anladigini andir. Guzellige baka akla bakmaz.
evlendiği için.

görsel
imam nikahıyla 3 eş daha alırsa bu hastalığı atlatabilir.
geri zekalı olduğundandır.madem hayata küscen neden evlendin salak derler adama .
diğer kadınlara ilgi göstermemesi gerektiğini düşünür ve kadınlarla flört etmek çok zevklidir. sonuç olarak o kadar zevk veren bi eğlemi bırakmak erkeğin canını sıkar.
karısının pozisyon yetersizliğinden. patates gibi yatıyordur.
tek amacı nasıl bir gelinlik giyeceğini ve düğünnün nasıl olacağını düşünmek olan bundan başka evlilikle ilgli bir düşüncesi ya da planı olmayan dişi bireyin oyununa kurban gittiğini anladığından..
hele karı fırlamayı da fırlattı mı kocayı ancak yemek ve çamaşır zorunluluğu getiren biri olarak algılamaya başlayıp büsbütün alakayı kesmesiyle içine düştüğü açmazı idrak etme süreci son bulur erkekte.