bugün

bağnaz, yobaz bir erkektir. ana kuzusu olduğu kesindir. yani bir erkek böyle şeyler düşünmez ya da akıl etmez bu gibi basit meseleleri. ailesi ya da özellikle annesi baskı yapıyordur. bu salak da aldanıp karısını sıkıştırır. kadınlara yapılan tüm kötülüklerin altında gene kadınlar var. bu da bu şekilde kanıtlanmış oldu...
madem muhafazakarsın türbanlı bayan tercih ediyosun niye başı açık bir kadınla evleniyosun?
Sen dedin diye kapandığında dini açıdan ne önemi kalacak ki?
Başı açık diye kıskanıyosan karını tam öküzsün.
cehennemin dibini boylayasıca erkektir.
bence de eğer onu açık sevdi isen ya da daha doğrusu sevdi isen onu her hali ile kabul edeceksin. ya da ikinci yol türbanlı bayanla evleveceksin.
başını sade bir şekilde örten kızda ise çarşaf giy baskısı kurmaya çalışan erkek.
açık kız alıp kapatarak bonus toplama hayali olan erkektir.
(bkz: böyle şeylere gerek yok mike)
islamda baskı değil uyarı vardır. her insan gibi sevdiğini uyarır. ama baskı yapmak kişisel ego tatminidir. Beğenmezse evlenmeyebilir. Hem sevdiğim olsun, hem benim olsun hem benim istediğim olsun... BiRAZ FAZLA.
açık kızların daha bakımlı ve çekici olduğunu düşündüğünden, ailesi de kapalı bir kızla evlenmesini istediği için yaptığı eylemdir.
sibel üresin'i seyretmiştir muhtemelen. * ama her halukarda bu yaptığı saçmadır. direk kur'anda yasaklanmıştır. (bkz: din de zorlama yoktur) (bkz: zorlaştırmayınız kolaylaştırınız)
ah be kızım. tanıyamadınmı evlenene kadar?
ne söylense, ne yapılsa boş.
seni ya kapayacak yada huzurun, evliliğin bozulacak.
ne yapacaksın.
"aman bunlar başıma gelmesin" diye kabul edeceksin.
sonra kendinle çelişkiyi göze alabilecekmisin?
sen bakma ona. o kararını vermiş çoktan.
ya olacak ya bitecek.
hadi sen ver kararını.
uyarı: bak sevdiceğim ben seni açıkken sevdim ama kapanman lazım yoksa ailem diğerlerine olduğu gibi sana da orospu gözüyle bakacak. babam, abimler, dayımlar falan orana burana bakıp bakıp iç geçirip, hatta kıstırırlarsa tenhada iman tahtana çökecek. o yüzden sevdiceğim kapanırsan pek güzel olur...

süpermiş...

islamiyette, kur'an'da yeri olmayan, lafı geçmeyen şii icadı, şafii fetişi paçavrayı normalize etmek için yapmadıkları rezillik kaldı mı acaba bu dinsiz heriflerin merak ediyorum gerçekten.

(bkz: başörtüsü farzdır yalanı)

(#11968668)

okuyun cahil kalmayın bu adamların yalanlarına, "ama inancı o" diye salak salak destek vermeyin. müslümanlıkta yok öyle bir emir.