bir evka3 değildir.
üçten sonra beşten önce gelen evka'dır.
Bir toki değildir.
Allah'ın siktir ettiği yer.
Kaç yıllık izmirliyim, tam olarak nerede olduğunu ben bile bilmiyorum amk.
Evka-1 ve evka-3 dışındaki evkalar nerede gerçekten bilmiyorum. Çoğu izmirli de bilmiyordur.
çıkarken kulakları eşitlemek gerekir arada bir.

bir de çok bekar karıkız var.
esintisi çok güzel olan yerdir. püfür püfür maaşaallah. klimaya gerek duymuyoruz efendim. millet kavrulsun sıcakta, biz yellenelim. oh.
evka 3'ün yanından bile gecemez.
diğer evkaların aksine daha gelişmiştir.
counter strike'daki map'lerin isimleri gibi amk.. beyler ben evka-3'u kurdum gelin..
manzarası muazzam olan sakin sessiz Bornova semtidir:
http://www.fotokritik.com/2968707/kolali-sehir
izmir'i akşamları muhteşem ışıklarıyla ayaklarınızın altına seren bornova'da bir semttir. kar yağdığında yolları kapanır. yokuşunda belediye otobüsleri bozulur.
en salak ilçe isimlendirmeye sahip izmirin belediye tarafından yapılmış toplu konut
sistemli semti. yani bu ismi veren belediyenin en salak adamıdır .

evka 1-2-3-4-5-6. izkent 1-2
(bkz: öğrenci evleri)
Bornova EVKA-4 Yeşiltepe Toplu Konut Alanı'nın temeli 9 Eylül 1994 tarihinde atılmıştır. Konutlar 1997 yılının Mayıs-Haziran aylarında üyelere teslim edilmiştir.
Evka-4'de 5259 konut ve 151 kapıcı konutu olmak üzere toplam 5410 konut bulunmaktadır. Bu konutlar,
A (55 m²) tipinde 12 blok (240 konut)
B (55 m²) tipinde 30 blok (1336 konut)
C (72 m²) tipinde 77 blok (2844 konut)
D (95 m²) tipinde 32 blok (1190 konut)
olmak üzere planlanmıştır.

detaylı bilgi için;

http://wowturkey.com/foru...c.php?t=34882&start=0
bildiğin dağ başı. üstelik yılın 12 ayı rüzgar var.
Geceleri dışarıya cıkmaktan tırstıgım,1 adet cami 1 adet okul,1 adet tansaş,2 adet eczane ve bi kac tane kahveden baska sosyal bi yer olmayan, Asosyal ilçemiz.
gecenin bir körü, rüzgar sesi, korku filmi, rüzgar sesi, korku filmi, rüzgar sesi nooluyo yaaa, rüzgar sesi şşt orda biri mi var, rüzgar sesiii bu kapı gidiyo galiba, rüzgar sesi, annee duyamadım rüzgar var burdaa, rüzgar sesi evka 4 ...