bana eğer var ise nereye gidyoruz acaba dedirten ev sahibi modeli. bi toplumu yıkmak için insanlar arasına duvarlar örmek en önemli hamledir neticede.
kiracıyla aynı apartmanda oturuyorsa rahat etmek için kendi görüşünden aile arayan kişidir bence doğru bir harekettir.
ben öğrenciye bekara ev vermem içer sıçarlar diyen ev sahibi hacı kadar davasında haklıdır.
ben vermem. çünkü onlar da ben dinsizim desem bana vermez evini. üstelik kişilerin hayata bakış açısını gösterir türban. anlaşamam ki ben o aileyle. ben kocamla gelsem ziyarete örneğin askılı tişört giymiş olsam bi yaz günü ayı gibi bakar o ailenin herifi bana. sonra fısır fısır bişeyler konuşur beni kötüleyen. ne vercem lan. evsiz kalsın pis yobaz. onlar öyle yobazsa ben de dinsizliğimin yobazıyım.
(bkz: faşistler faşisti)
anormal bir davranış sergilemiştir. insanlığınız bu noktaya mı geldi dedirdir.

öğrenci, çok çocuklu aile ya da köpek besleyen birine ev vermemekle aynı şey değildir. birinde eve verilebilecek fiziksel zararlar sözkonusudur, sebep mantıklıdır. burada sebep mantıksızdır. demek ki bu şahsı mantıklı bulup diğer durumlarla aynı kefeye sokanlar da mantıksızdır.

(bkz: bu adama hak verenlere evimi kiraya vermiyorum)
(bkz: öyleyse böyle)
(bkz: başörtü takıp mini etek giyen bayan)
insanlığı travestiliğe, eş cinselliğe, götverenliğe indirgeyen kişilerce desteklenen ev sahibidir. ortaçağ köpekliğinden kaçıp antik çağ götverenliğinin kucağına düşenlerce desteklenen kişidir.
belki de evi tutmaya gelen kadındı ve kadının eşi de başörtülüydü.eğer durum böyleyse kiraya vermeyerek haklı olan kişidir..

düşünsene karı koca türbanlı..abooo!!
evini travestiye kiraya vermek istemeyen gibi
evini erkek öğrenciye kiraya vermek istemeyen gibi
evini polise kiraya vermek istemeyen gibi
evini köpek besleyene vermek istemeyen gibi
evini çok çocuklu aileye kiraya vermek istemeyen gibi
sıradan bir ev sahibidir.
Mülkiyet hakku kutsaldır. istemeyen birisi nasıl ki evini bekara, öğrenciye, travestiye, eve gelip gidenin belli olmadığı kişilere vs. vermemekte özgürse diğeri de türbanlıya, çarşaflıya, araba, farsa vs. vermemekte özgürdür.

Ben yapınca iyi, karşıdaki yapınca kaka değildir. hep normaldir, it ürür kervan yürür.

Sezarın hakkını sezara vermek lazım: eşinin başı örtülü adama olsa olsa ev sahiplerinin yüzde biri ev vermez. ermeniler, travestiler, "rahat yaşamak isteyenler" o kadar şanslı değilledir.
ahlak bakımından yargılaması bir müslümana düşmez, boşuna kasmayın.
evini kamusal alan zanneden kişidir. *
maliki olduğu malı üzerindeki tasarruf hakkını istediği şekilde kullanabilecek olan gayrimenkul sahibidir. yasaların dışına çıkmadığı sürece kişiye sıkı sıkıya bağlı bir hak olan mülkiyet hakkını kullanırken istediği sınırlamaları koyabilir, dilediği serbestliği kullanabilir.
olunması gerekendir.

bu ülkede; öğrenci, bekar, çoluklu çocuklu dul kadın, travesti, eş cinsel, toplum tarafından kabul edilmiş mesleklere sahip olmayan kişiler vs. senelerdir başlarını sokacak bir yer bulamıyorlar.

en basit örneği vermek gerekirse istanbul'un göbeğinde cihangir gibi ucube bir getto mevcut.

bu işin başka yolu yok. muhafazakarlık denen dışkı; kendinizi güvende hissetme, ötekini bertaraf etme arzularıyla sayısız köpeklik yaptı.

vakit bu ucubeliklere direnç gösterme vaktidir.

ortaçağ köpekliği yerine insanlığın parçası olma vaktidir.

bu eylemi gerçekleştiren kişiyi ayakta alkışlıyorum. hiç utanmazca göt delikliği yapmayın. aynı türbanlı tip ve ailesi; evlerini bir travestiye kiraya verecek kadar insanlık ile ilişkiye girdikleri gün bu direnci kaldırırız. o zamana kadar herkese hak ettiği şekilde davranılacak.

yarrağımın demokratları sizi.
bağdat caddesi ve nişantaşı nda bolca bulunan laikçi kişiliklerdir.
kendisi eniştem olur, en komiği de bir gün polis evini tutmak istediğinde cemaatçi olabilir diye hiç görüşmemişti. *
evini bekar bayana ya da erkeğe vermeyecek kişi kadar faşist kişidir.