bugün

Hatirlatmakta fayda var.

insanları ayrıştırmayın herkesin görüşü kendine.
Asıl vatan hainliği insanları tehdit ederek kendi işine geleni seçmeye zorlamaktır. Hayır diyenleri hain ilan edip hedef göstermektir asıl hainlik.
vatan, birilerinin üzerine çöktüğü ve asalak gibi onu sömürdüğü toprak parçasıysa ben hain de olurum. vatan haini olmak kötü bir şey değildir. toprak seviciliği ile vatanın farkını bilirseniz anlarsınız zaten.
evet veya hayır diyenleri vatan haini ilan eden, gerizekalı ilan eden; saygıdan, kişi haklarından, özgürlükten söz etmemeli ve saygı, hak, özgürlük beklememelidir.
ayrıca 'çoğunluğu' salak görmek, 'azınlığı' görmezden gelmek de aptallıktır.
dönüp önce kendinize bakın.
evet veya hayır diyen vatan haini değildir, ama ortada bir gerçek vardır ki evet demek ben ülkemde tek adamlık istiyorum, o adamında alayımızı sikmesini ve buna ses çıkarmaya kimsenin yetkisinin olmamasını istiyorum demektir. tamam 14 yıl boyunca hep kötü yönetmediler cidden iyi yaptıkları şeyler var ne kadar daşak geçsekte yoldur metrodur vs vs hastanedir ünidir bunlar güzel şeyler. ama kötü yaptıkları cidden çooook fazla şey var say say bitmez eğitim sistemi mi diyim, samanı bile ithal ettiğimizi mi diyim, şehitlik mevkisinin çok basit hale gelmesi mi diyim. her şeyin bi ömrü var bi SKT si var. bunların tarihide geçti. artık dexer reiste biliyor o yüzden tüm yetkileri istiyor sorgulanmamak istiyor. ülkeyi yokuşa sürdüğünü o da biliyor ama bizim aktrollere anlat. onlara göre 2023 te süper gücüz:D
millet sanıyor ki bor çıkartamıyoruz asdfasdfad, ulan küresel bi dünyadayız. sen git ermenistana de sana paranı veriyom sen bana makine üret veya ne biliyim eleman getir geçmişteki tüm şeyleri geride bırakır verir istediğini. türkiyenin sorunu kimse uğraşmıyor. arada para olursa almanya-israil arası bile kardeşlik olur . ve türkiyenin ihtiyacıda bu zaten türkiye paraya ihtiyacı var o yüzden bu sefaleti yaşıyoruz. sürekli bir dış borçlanma var. kapatmak içinde halktan çalıyolar e halk zaten ülke demek halk zayıflayınca ülke ekonomiside batar bu kadar basit denklem aq bunu bilmek için ekonomist olmana gerek yok. üsttekilerde kendileri mercedes maybach lere bindiği için hergün 1 2 kilo et yediği için türkiye iyiye gidiyordiyo zaten sürekli sizin maaşlarınıza boru gibi zam geliyor memura gelince mırın kırın:D bu ülkeden adam olmaz baştakiler ve gericiler gitmedikçe.
güncel Önemli Başlıklar