bugün

efendim işi sanal aleme de sürmüşler. kahve falı bakmak suretiyle eve atmak hatta atılmak isteyen bir babayiğit çıkmış
ilan aynen bu:

Bayanlar ücretsiz kahve falınıza bakılır!!!!
Açıklama: merhaba bayanlar....
eğer istanbulda oturuyorsanız
vaktiniz varsa
ve falıma bakılsın istiyorsanız
emin olun hiç bir ücret almadan
hiç bir çıkar gözetmeksizin
istediğiniz yere gelinip
kahve falınıza bakılır!!!
12 yıl deneyimim bulunmakta
hadi çağırın beni
geçmişi geleceği öününüze sereyim
aşk iş hayata dair her şey!!!
denemesi bedava
amacı:sadece zevkine

05378833733
Tarih: Pazar 28 Ocak 2007 17:08:53

http://www.intoko.com.tr/
çok dikkatli planlı ve programlı yapılması gereken bir eylemdir.

önce evinizin semtinde bulu$ma teklif edersiniz. sonra ortamda tanındığınız bir yere gidersiniz, önceden tanıdığınız garsonla önceden anla$mı$sınızdır; üstünüze sağlam leke yapacak bir me$rubattan bolca dökecektir. burada önemli bir detay: eğer acıya katlanacaksanız ve acınma katsayınızı arttırmak istiyorsanız seçeneğinizi sıcak içeceklerden yana kullanın. daha sonra "ben bir üstümü deği$tirip geleyim ev $urda" diyecek kadar tecrübesizseniz, ki o kadar plan yapmı$sınızdır o hatayı yapmazsanız herhalde, ama burada ikinci bir detay; eğer bu cümleyi çok iyi bir cinlikle sarfederseniz kızdan da "ben de geleyim ya beraber seçeriiiiz" cümlesini tam bir hediye niteliğinde alabilirsiniz. neyse konuya geri dönelim, hemen bir manevrayla en $irin halinizi takılır, kıza "hadi sen de gel ne giyeceğimi de seçersin bak" dersiniz ve çıkarken garsonun cebine kız görmeden o anki halinize ve garsonun oyunculuğunun gerçekçiliğine göre 20 ytl'den 100 ytl'ye kadar bir bah$i$ bırakırsınız.* eveet i$ bitti arkada$lar kız evde, eğer vücudunuza güveniyorsanız*, yüzücü filansanız üstünüze giydiğiniz tercihen dar t-shirt'i kızın kar$ısında yırtarcasına çıkartabilirsiniz. eğer içinizden piçlik yapmak geliyorsa en marka/seksi* boxeriniz üstüne giydiğiniz kotunuzun üstüne de döktürebilirsiniz leke yapıcı me$rubatı. ayrıca bu vukuatı yemeğin sonunda yapın ki kıza güzel bir yemek de ısmarlamı$ olun.. her $ey planlı her $ey programlı yapılmalı i$ kız oldu mu..
türlü numaralar çevirilmesi gereken taktikler bütünüdür. eve erkek atma taktiklerinden daha zor olduğu söylenir, ne de olsa erkekleri kandırmak kolaydır.
peki ya kızlar, kızlar öyle midir? hah hah ha ha ha.
eğer atılacak ev yazlıksa "deniz manzarası eşliğinde romantik bir yemek ister misin?" sözü son derce etkili olabilir.
- aşkım banu alkanın yeni şarkısını duydun mu ?
+ hayır bitanem
- bak dinle ; "Anneni bizim eve gööndeeerrrr... beni sizin evinizeee aldıııırr...aldıramazsan aldırırlar gülüüümm."
+ ?!?!
- selam
+ selam
- ee napıyoruz?
+ bana gidelim
- tamam bana uyar
+ oeahh yeahhh

bu kadar basit ben hep böyle, attım...
geleceğin çocuklarının annelerinin eve atılma taktikleri...
eminim bundan bir sonraki neslin erkeklerinin de içinde annesi zamanında eve atılmış olanlar olacaktır. ve bunlardan sözlüğe yazar olanlarının da bir kısmı bu başlık altına taktikler yazacaklardır. ne kadar güzel değil mi?
eve çağırırken, sanki çok normal birşeymiş gibi davranın. ki kızın üzerinden yükünü alın. rahatlatın.

--doğru dialog--
+ hadi gidelim
- nereye.
+ bize gidelim ya. napıcaz dışarda. hadi.
- kız ya cevap vermez yada "tamam" der.

-- yanlış dialog --

+ yaa. bize gitsek bir sorun olmaz değil mi? lütfen gelirmisin ya!!
- ama işim var olmaz ki..

( bir kız hayır dedimi hayatta bir daha evet demez)

not: lütfen buı konuşmalar esnasında güzel kokun. parfüm falan.
(bkz: bi sn not alıyorum)
yazin aniden bastiran yagmur sonrasi thisort degistirmek.(gercektir.)

for detail click here*
en güzeli dürüst olmaktır. yersedir. kıvır kıvır nereye kadar değil mi ama... * zaten bana kalırsa önemli olan attıktan sonra doğru tutabilmektir. * * *
(bkz: ürkütmeyin yavruyu)
-dersten sonra bize gidelim.
-napcaz sizde yahh.
-yaparız bişiler.
-tamam.

(bkz: çok zor degilmi)
(bkz: pireyi deve yapmak)
(bkz: hahaha)
(bkz: eve erkek atmak)
(bkz: atıl kurt)
- her şeyden önce eve çağırma faslı törensel bir havaya sokulmamalı, teklif aşamasında heyacandan ağız-burun yamulmamalı, çok doğal, sakin davranılmalıdır.
- gidilecek ev önceden temizlenmeli, ortam steril hale getirilmedir.
- eve girilir girilmez kapı önünde kıstırma, kanepeye oturur oturmaz üste abanma gibi kuduruk hareketlerden mutlak suretle sakınılmalı, acele edilmemelir.( önce ortam yumuşatılmalı, havadaki gerginlik alınmalıdır. )
- buraya kadar kazasız- belasız gelindiyse el-kol atma, yanak-saç okşama tarzı ısınma hareketleriyle yoklamalara başlanmalıdır.
- istemiyorum, şimdi hazır değilim, ilişkimiz çok yeni şeklindeki cevapların gerçekten doğru olabileceği düşünülmeli; fazla ısrar edilmemelidir.
- sonuna kadar gitmeliyim, fırsat bu fırsat, baskın basanındır şeklinde düşünülmemeli, dur denilen yerde durulmalıdır.
- alo x nbr? ben nobran ne ya! bu gece napiyosun..hmm öyle mi..bana gelsene, şarap film falan yaparız..tamam hadi görüşürüz..bekliyorum...

kasmayın gençler kasmayıııın!
kızın canı istedikten sonra hiç gerek kalmayan taktiklerdir.

yıl 2003, çok soğuk bi gece 23:30
yer taksim,

kız: ay ancuez saat geçti beni yurda almicaklar? fırt fırt ! (üşümüş nezle olmuş kız efekti)
ancuez : aaa hayatım o senin prablımın (ancuez içinden kıs kıs gülmektedir)
kız: şaka sanırım bu! hiç gülesim yok hatırlat yarın gülerim! (trip)
ancuez: bize mi gitsek naapsak? (öğrenci evi ehehehhe:) )
kız: eh gidelim bari.
(bkz: bir kahve içelimmi)**
yıl 2008
mekan beyoğlu nun arka sokaklarındaki güzide eğlence mekanı..

kız arkadaşın arkadaşı: aa bu saatte bu halde yurda almazlar beni*
kız arkadaş: bize gelirsin.* pakize sende gelsene!
pakize: ııı!!..* yok ben gelmiyeyim. yarın işim var, eve gitmem lazım..

iş bu metin tarafımdan saniye saniye yaşanmıştır. yazmaktaki amacım fazla kasmayalım, kız kendiliğinden çıkar.
niye gitmedin diye soruyorsanız, ilk geceydi, benim ev müsait değildi, kızın evinede götüm yetmedi, bu kadar basit..
(bkz: 1 saat 100 dolar)

(bkz: sen istiyor duş 50 dolar daha)
evin penceresine yakın bir noktaya tramplen konur ve yoldan geçen kızların buraya gelip atlaması beklenir.
yıl 2004 yer bakırköyde bi sinema.

ancuez ve eve gelmeyen dana lakaplı sevgilisi son samurayı izlemetedirler. ilk kez sinemaya götürülen dana iyicene şımarmış, eli kolu rahat durmamaktadır. film çok güzel olsa da ancuez filmden bişey anlamamış keyfi de kaçmıştır.

ancuez: bi rahat dur yedin filmi kaşınma.
dana: korktun galiba ancuez kih kih.
ancuez: ne korkucam be, senden korkan senin gibi olsun,yürü eve gidiyoruz.

kızın eli kıracak kadar sıkılarak sinemadan çıkılır. pek hoş olmasa da "ya benimsin ya toprağın" kıroluğu bu konuda çok etkili bir silahtır. gıkları çıkmaz. kız erkeği gaza getirmenin keyfi ve eve götürülmenin ürpetiyle karışık heyecanıyla palavradan gak guk yapsa da kuzu kuzu eve gelir. bir daha da hiç nazlanmaz.
kızların anaç ruhlarından faydalanılarak oluşturulmuş "çok hastayım" taktiği çok işe yarar. şöyle bir diyalogdan sonra kızı evde bilin:
- alo emree, napıyosuun? hiç sesin soluğun çıkmıyoo.
- çok hastayım ece yatak döşek yatıyorum, kimse de yok evde, çorba yapanım bile yok.*
- aayy kıyamaammm aşkııım, geliyorum hemen. ben sana bakarıımm.
- ben de çok iyi eve kız atarım.*
- bi şey mi dedin aşkıımm?
- yok canım, bekliyorum dedim. *
-Bize gidelim mi? Önce biraz ders çalışır sonrada birlikte duş alırız hı? ...
güncel Önemli Başlıklar