bugün

her akşam olmasa da arada sırada* yapılacak eylemdir.
Sikeyim öyle kocayı.
Bir tane yapay çiçek almayı akıl edememiş adamdır. Doğa katilidir.
Kalitesiz adamdır veyâhut trilyoner, bu amcamız zengin değil ise, kalitesiz adamdır her gün çiçek alır 2 tl'lik çiçek alır, en aşağı 30 bin lira maaşı olan bir adam olması lazım, her gün orkide götürsün oda güzeli 100 150 tl arası bir şeydir. 5 binliracığı çiçeğe versin aylık.

Ya kalitesiz olup kalitesiz çiçek götüreceksin her gün.

Ya çok zengin olmayı bekleyeceksin olursan, kaliteli çiçek götüreceksin. *
O çiçeği getirmese "vay efendim eline bir çiçek alıp eve getirmişliğin mi var, kaba herif" diye yıllarca karısı tarafından azarlanacak zavallı adamlardır.
Doğru yolda olan erkektir. çiçek almayıp çıtır altılı mı yapsın amk.
entryleri okuyunca sinirlendigim adam. sen ne orospu cocugumussun lan.
yavşaktır.
ne müthiş bir kabahati var acaba, diye merak uyandıran kocadır.

ılık da olabilir.
çiçekçi olabilir, satamadığı çiçekleri eve getiriyordur.
evliliğin bokunu çıkaran kocadır. evet eşe çeşitli sürprizler yada naziklikler yapılmalıdır ancak hergün çiçek almak boyutunda olmamalıdır.
sığırın önde gidenidir.

lan ökküüz, lan koca kafalıı, lan kodumun denyosuuu.. o çiçeklere vereceğin parayla bi kilo kıyma al yanına patates de kızartın mis gibi yiyin, olmadı kocca bi kesekağıdı karışık çerez al akşam çaylan çıtırdatın. çiçek ne boka yarıycak olum?
donemin sart ve modasina uygun davranmayan erkektir. eve cicekle gelmek 5- 6 yil oncesinin orataya surulmus tirnak icinde - erkek nasil olmali nin bir maddesiydi. ama insanlar da beklentiler de reklamlar da degisti.
simdi cicek getiren erkek ilik oldu, gereksiz oldu.
simdi erkek dedigin sevdicegini koruyan, het hot, asiri kiskanc, zengin vs oldu. cunku kitaplar boyle diyor. oyle pazarlaniyor. ehe

benim dedemden gordugum erkek adam eve eli bos gelmez.

edit: ne yapsa yaranamayacak erkektir. yazik da size aslinda.
benim için eve her akşam ekmek getiren erkek daha makbüldür.
not:erkeğim kimse sacma sapan mesaj yollamasın s.kerim haaa.
Takılmış plaktır efendim.

ulan uç gün değil, beş gün değil. Bu kevaşe alıyor tamam hatun kişide hala mutlu oluyorsa sokarım böyle hikayeye.
karısını seven değer veren kocadır. ailesine düşkün karısını mutlu edebilen erkektir.
gılibik.
olaya maddi açıdan bakacak olursak, en basitinden bir buket çiçek 15 lira bunu her gün alacağımız için 10 liradan hesaplayacak olursak ayda eder 300 lira, velhasılı kelam asgari ücretli kocanın asla yapamayacağı bir davranış şeklidir.
Romantiktir. Candır. Ancak o çiçekler bir sorunu, olayı örtmek için getiriliyorsa o başka.
akabinde hem cinslerine kötü örnek olacak olan kocadır.
Benimle evlen.
eve iş getiren çiçekçi'nin tekidir.
Esine duskunlugunden degilde esinden korktugu icin cicek getiren herif.
boşa para veriyordur efendim. çiçek getirme işini standart hale getirdiğinden artık her gün belli bir miktar parasını çöpe atmasının yanısıra çiçeği de zebil ediyordur kendisi. çünkü artık çiçek etkisini yitirmiş, alışkanlık haline gelmiştir eşinde. çiçek gördüğünde şaşırmıyor, sevinmiyor, ay kocam beni seviyor demiyordur. gel gelelim bu beyimiz bir akşam çiçek getirmesin kıyametler kopacaktır.

lafın özü, eğer çiçekçi değilse söz konusu koca çok yanlış bir yola girmiştir. geçmiş olsun.*

eğer çiçek getirmenin anlamlı olmasını istiyorsanız arada sırada getiriniz efendim.
Yataktaki beceriksizliğini karısına küçük sürprizler yaparak telafi etmek isteyen kocadır.

Yoksa her gece okkalı damarlı bir penisle sabahlara dek sikilip zevk şelalelerine kapılan kadın ne yapsın otu çiçeği.