bugün

kızı eve hızla ve dikkatsizce atıp kafasını duvara çarpmasına falan sebep olduysanız gayet normal durumdur.
(bkz: eğitim zayiatı)
ilk tecrübesini edinecek insan için (bkz: eğitim zayiatı)
evin suçudur.
kizin cok sert bicimde atilmasi durumunda basa gelebilecek hadise.
(bkz: ölümsüz seks)
(bkz: al başına belayı)
(bkz: ölene kadar mokoko)
sorgucu polis: ne işi var bu kızın senin evde?
sevgilisi ölen çocuk:dvd kiralamıştık beraber izlicektik.
sorgucu polis: ne biçim izlemişsiniz ölmüş kız.naaptın kıza?
sevgilisi ölen çocuk:abi iki gözüm önüme aksın ki bişey yapmadım, tam izlemeye başladık yığıldı!
sorgucu polis: hap map bişey aldınız mı lan?
sevgilisi ölen çocuk:yok abi sadece 2 bira içtik.
sorgucu polis: sen şimdi bize söylemicek misin niye öldü bu kız?
sevgilisi ölen çocuk:abi biliyorsam allah bin türlü belamı versin valla bilmiyorum, ühü ühüee!
sorgucu polis: vereceği kadar vermiş zaten.neyse otopsi raporunda ak göt kara göt belli olur, şu ifadeni imzala savcıya çıkıcaksın ağlama lan .
sorgucu polis: gençler nerelisiniz,çıkarın bakalım pasaportları.
öğrenci 1: nijerya
öğrenci 2: tanzanya
öğrenci 3: kenya
sorgucu polis: hepiniz üniversitede öğrenci misiniz ?
öğreciler: evet abi.
sorgucu polis: öğrenci kimliklerini de çıkarın, niye öldü bu kız, naaptınız kıza?
öğrenci 1: bişey yapmadık,sekse başlamıştık öldü.
sorgucu polis: lan hepiniz aynı anda mı daldınız.iç kanamadan gitmiş kız.
öğrenci 2: abi şey grup yani.
sorgucu polis: .mına kodumun arabı, üç e tek grup mu olur.kapasite belli .insan bu eşşek değil.kızda yumurtalık, dalak malak, bişeyi sağlam bırakmamışsınız.imzalayın şu ifadeleri savcıya çıkacaksınız siktirin gidin gözüm görmesin.
burada maytap geçilsede çok zor bir durumdur,kızın ailesine durumu izah etmeye çalışmak polisin sorguya çekmesinden çok daha zordur. insan suçsuz olsa dahi kendini seri katil gibi hissedebilir.
(bkz: vur dediysek öldür demedik)
kolasının içine aşırı derece uyku ilacı atılmasından dolayı oluşabilecek durumdur. ayarını bilmiyosanız atmayın kardeşim kızı eve.
(bkz: yaran kırmızı başlıklar)
(bkz: ikinci cem garipoğlu vakası)
(bkz: overdose)
(bkz: sikip yakıp öldürmek)
cinayet zanlısı diye tutuklanırsınız.
(bkz: göte gelmek)
çok yüksekten atıldığını gösterir.
(bkz: kurcalama bozarsın)
(bkz: sikerken öldürmek)
yaptıktan önce mi, yapamadan küt diye gitti mi, diye insanı düşündüren yüksek dozda sapkın sorunsal.
durup dururken ölmedi ya bu kız? durumudur.

kızla ne bok yerken, ne ziyana geldiği akılları karıştırır. ha ola ki, hiçbir halt yememiş, masum da olsanız potansiyel katilsinizdir. tam anlamıyla sıçmış batırmışsınızdır (masum olduğunuz anlaşılana kadar). aksi takdirde; (bkz: buyrun cenaze namazına)
polizei: ne oldu?
eve atan: sktim öldü.
haberler: bu sefer güldürmedi!