bugün

evet efendim başlık karakter sınırlamasından dolayı kısaltılmıştır.
aslı;
"boş evde toplanıp gizemli işler çeviren üniversiteli güruh" olacak idi.

efendim yaşadığım yer her daim üniversiteli öğrencilere yakın olduğundan mütevellit, sürekli düşündüğüm bir durumdur bu.

sürekli evde kızlı erkekli toplanan üniversiteli gençlerin, toplandıkları yerde hangi amaca hizmet ettikleri, neler yaptıklarıdır. yaptıklarının çok gizemli bir iş olduğunu sandıkları için, kimselere görünmeden dikkatlice davranırlar.

yakın zamanda başıma gelen bir olayı anlatarak, bu güruhun hangi amaca hizmet ettiklerini, evde neler yaptıklarını, sabahlara kadar gelen seslerin neler olduğunu gözler önüne sermek istiyorum..

--- bir akşam eve yorgun gelmiştim. karşı dairemde boştu. karşı dairenin sahibi hacı dursun amcalardı, o da almanya'daki oğlunu ziyarete gitmiş, anahtarlarını ise yeğenine teslim etmişti.

hülasa eve yorgun geldim, sırlar dünyasını kaçırmamak adına televizyon karşısına oturdum. takır tukur sesler geliyordu. merak etmeme rağmen bu sesi pek önemsemedim. bir anda hacı dursun amcanın evini soyuyorlar herhalde diyerek, parmak uçlarımda sinsice kapı deliğinden baktım. bir anda şok olmuştum. dursun amcanın yeğeni gelmiş, selam vermek için kapıyı açtım. selamın aleyküm diyordum ki, merdivenlerden çıkan elinde siyah torba olan keçi sakallı, küpeli ve deniz gezmiş montlu birini gördüm. siyah torbadakilerden şüphelendim. şıkır şıkır ediyordu çünkü. üç erkektiler toplamda. selamın aleyküm diye yineledim tekrar. oo merhaba deyince iyice kıllandım. aleyküm selam yerine merhaba demişti.

sonra içeri geçip yemeğimi hazırladım. gene sesler geldi. dursun amcayı arayıp aramamak konusunda ikilemde kaldım. beni tersleyeceğinden korkup aramamaya karar verdim.

gene sesler geldiği için, kapı deliğinden yeniden baktım. üç dört adet kız girdi içeri. tövbe yarabbi ya resulullah, allah'ım sen bu müşrikleri kurtar dedim.

sonra ise müzik sesleri geliyordu. teoman ve evanascence adlı şarkıcıların şarkıları çalıyordu. bir bar taburesi falan mı öyle bir şeydi işte. iyice huylandım, kapılarına gittim.

-genç azıcık kısar mısın? kuran okuyorum dedim.

bize ne lan amcık ağızlı dediler bana. keçi sakallı olan üstüme yürüyüp, yakamdan tuttu ve dudağıma yumruk attı. kanlar içinde kaldım ve onlara tek söylediğim mahkeme-i kübrada görüşeceğim seninle oldu.

dudağımdan akan kanlar, sızıntı şeklinde değildi. sanki yüce allah çok kızmış ve benim kuluma ateist tipli insanlar nasıl böyle davranır diye ceza verecekti.

sesler sabaha kadar sürdü, kızların çığlıklarından nasıl ve ne şekilde eğlendikleri belli oluyordu.

sabaha kadar dudağımın acısından uyuyamamış, sabaha kadar allah'ım sen onları affet ben affetim diye zikir çekmiştim.

sabah uyandığımda kapıları aralıktı, herhalde hırsız girdi diye düşündüm. bakkala gittiğimde hacı bakkalımız rüstem amca;

ya hicbiseyebosunaiclenmeyenadam duymadın mı? dedi.
neyi diye cevap verdim.
senin karşı dairede oturan hacı dursun'un torunu gelmiş, ahlaksızca şeyler yaptığı kulağıma geldi. sabah annesi telefonuna ulaşamamış merak edip gelmiş. toplu şekilde banyoda çıplak şekilde bulunmuşlar dedi.
topluca banyo yaparken sızan gazdan vefat etmişlerdi. o gece çok ağlamış ve allah'ın onları affetmesi için dualar etmiştim.

sabah uyandığımda dudağım geçmiş, üstüm başım gül kokuyordu. yatağımın üstüne birisi gül suyu dökmüştü sanki...
makarnadır.
sofraya gelene kadar başından gizemli olaylar geçer ve sofrada tanınmayacak haldedir.
(bkz: copperfield kampı)
(bkz: işemeli sıçmalı ayin)

Budur; http://www.youtube.com/wa...FTuLU&feature=related
(bkz: ruh çağırmak)
delik bulmaca..
genç oldukları için normaldir.

lan aslında bunu samanyolu film yapımcılarına versek parayı kırarız ha. iyi fikirmiş...
hayatında bir yerlerde hep birşeylerin eksik kaldığı, bir türlü müsbet neticeye ulaşılamadığı, rahat yaşayan, özgür olan insanların kıskandığı durumlarda, başkalarının hayatlarına burnunu sokan insanlar tarafından kurulan cümle.
(bkz: sikmeseler bari)
En fazla dizi izliyoruz.
Liseli beyanı. Kapının yanından bakan kardeş. Çaktırmayalım. Evet çok gizemliyiz.
Saçmalamayın,
gidin uyuyun , cümlesi.
(bkz: bong)
Gizli bir sey yok ya yemek yapmak için antreman yaparlar ya pisti icin kart hazirlarlar. En fazla dizi izlerler... ki gizlice evi temizlemek için plan yaptiklarini görmüsümdür
güncel Önemli Başlıklar