bugün

kimisi bir şarkıcıyı, kimisi bir futbolcuyu, kimisi dizi kahramanını, kimisi pikaçuyu... herkes zaman zaman birilerini bişeyi taklit etmiştir..
özenti olmak içimizde olan karşı koyamadığımız bir duygudur.

ben mesela; kendi adıma değil ama gölgelerin gücü adına hi-men olmayı çok sevrdim.
Her daim babamdır. Hep o olmuştur hep de o olacaktır.
Küçükken cat woman olmuyor değildim tabi.
ilkokul aşkıdır. onun dikkatini çekmek için o ne yapıyorsa aynısı yapılmaya çalışılır. sonuçta bir şey de elde edemezsiniz.
babamizdir adamlığı ondan öğreniriz taklit ede ede adam oluruz.
David beckhamın serbest vuruş yada frikiklerinde pozisyon alışı vuruşu ve vururken kollarının hareketi. Bir zamanlar etkisinde kaldığım ve sürekli taklit ettiğim durumdu.
ne kadar çok sevdiğim bir yazar ve bir insan olsa da bunların oldukça olumsuz bir örneği nihal atsızdır.
Bir gece de godfather serisini bitirdikten sonra günün ilk ışıklarında adeta bir michael corleone'ydim. Yürüyüşüm, konuşmam, giysim herşeyim değişmişti. Taa ki mahallede 'sen kabadayı mısın lan' diye dayak yiyene kadar.
şahan gökbakar'dır. aslında recep ivedik karakteridir.

lisede vajinası olan insanları güldürmek için ''gonuşma laayn'' taklidi yaptığım doğrudur. utanıyorum.
kucukken terminator du. arabalarin ustunden yere atlayayim derken az mi dizim kanadi. serefsiz arnold cocuklugumu mahvettin.*
Behzat Ç.dir ve bir zaman sonra bütün arkadaşların senden yavaş yavaş uzaklaşmaya başlar.
(bkz: zeus)
Christina aguilera. Sesini taklit etmeye çalışırken az mı boğazımızı parçaladık...
kai hiwatarii dir. küçükken onun gibi giyinmeye bile çalışırdımda nerde öyle kıyafetler. şimdilerde youtubede hâlâ açıp izlerim beyblade bölümlerini.
Ercüment çözer (bkz: behzat ç) zaman zaman istemeden 'saygısızlık etme' gibi laflar çıkıyor agzımdan
güncel Önemli Başlıklar