bugün

tadı çok güzeldir.
Ben mi abartıyorum yoksa bu gofretin tadı çok mu mükemmel.
Bir fıstıklı kaymaklı künefe değildir.
Bir frambuazlı cheesecake olamamıştır.
Bir dana fileto hiç değildir.
Bir Çilekli hoşbeş değildir.
Bir probis değildir. Evet.
efsanedir. evet.
Hoşbeşlerin en minnoşudur.
Argesi ve Satis teknigi cok iyi olan urun.
Hoşbeşin diğer çeşitleri gibi beni kendisine bağımlı etmiştir, resmen artık gofret seviyorum.
Yine de bir (bkz: dankek poti hindistan cevizli) değildir.
4 parcadan fazlasi midemi bulandiriyor pasta gibi o ne.
bir çilekli hoşbeş değildir. çok bayıktır.
2 haftadır, kantinde en çok satanlar listesinin 2. sırasındadır.

1 karam
2 hoşbeş
3 canga.
gerçekten çok iyidir. abur cubur listem de 1 numaraya çıkmıştır.
aşık olduğum gofrettir.
böyle güzel bir tad yok , vişne o kadar mayhoş geliyor ki . yemeden anlayamazsınız.
Hic guzel degil.
bende; karadutlu, çikolatalı dondurma yiyormuşum hissini uyandıran hoşbeş çeşidi. *
bir mandalinalı hoşbeş kadar güzel değildir.
hoşbeşlerin kralıdır.
yıllardır eti hoşbeş fındıklıyı yerim az önce bu yeni tadı keşfettim ve şunu diyebilirim ki muhteşem
normalde vişneyi sevmeyen biriyim ama arkadaş bu ney lan ?? eti, gıda mühendislerine muhteşem hayat şartları sunuyor sanırım. adamların kafası rahat baksana artık beğenmediğimiz tatları beğendirir oldular.

ayrıca bunu yaratan gıda mühendisi erkekse yanaklarından öperim. yok hatunsa..

öncelikle çok yakışıklı, uzun boylu ve akrep burcuyum. kendileri de isterse karşılıklı eti hoşbeş eşliğinde çay içmek isterim.
ağız tadım iyi değildir ama alkol alanında beni kullanabilir. anasonlu hoşbeş yaparız fena mı olur ? ülkede 860.000 tane alkolik var tutar bence. tekrar söylüyorum yakışıklı ve çekiciyim. sevgiler zeki ve yeni tatlar arayan pirenses.

eğer bunu okursan ve bana ulaşmak istersen aşağıdan iletişim'e tıklayıp zall'a (asistanım olur) e mail atman yeter.
tekrar öpüyorum dudaklarından.
güncel Önemli Başlıklar