bugün

samimiyetsiz ve gereksiz insan. kah dirseği kah eli sürekli temas halinde. aşamadığınız bir baskı bir abandone durumu söz konusu. sulu şakalar, yerli yersiz el kol hareketleri de; bonusu. o ana kadar hiç hissetmediğiniz bir şekilde kaçma, koşarak uzaklaşma, çığlıklar ata ata uçurumdan aşağı kendini bırakma isteği dolar bedene.
puha ve zuha kelimelerini, sizin aldırıp aldırmamanıza bakmadan söyleyebilen; kendi söyleyip kendi gülesi, kutup insanı.
ısrarla yanından uzak durulası insan tiplemesi. en nefret edilesi hareket.*
bir de bazıları dürtmez adeta deler. *
(bkz: çok komik bir şey söylemişim gibi gül)
gülünmicek bi espiri bile yapsa, yanindakini "sende gülde rezil olmayayim" manasinda dürtükler...
espiri ile yapılan psikolojik baskının fiziksel boyutuyla de desteklenmesidir.
+ ..sonra da böyle olmus ahahahahaha! *
- noldu lan?
+ kanka espri yaptim olum yarildik ahahah!
- he he.. *
+ puhahaaha *
- lan oglum anladik tamam bögrümü deldin yeter!
(bkz: seni boğmak istiyorum)
(bkz: geri zekalı)
loserın allahıdır, acınasıdır."siktir git lan ayı" şeklinde terslemek damakta orgazmik tadlar bırakır. kafam girsin onlara..
eli kesilesi ve bir çok insan tarafından tiksinilen insan tipi.
camdan aşşağı sallandırılası insan.. yaptığı esprinin zeka seviyesinin düşüklüğü belli olmasın diye kendi zeka seviyesine düşmesini istediği kişiye zorla gülmesi için dürtme eyleminde bulunan insan...
onay bekleyen insan modeli.
-komikti ama dimi?
+hıı sorma... bir ara kalbim duruyor sandım gülmekten. *
-demi iyiydi?
+!!??
avrupa yakası karakterlerinden burhan altıntopta sıkça görülen toplumla kaynaşma çabasının vücut diline yansımış bir figürü.
özellikle eli ağır olan modellerinin yanında durulması halinde, omuz ve sırt bölgelerinde ciddi çürükler açığa çıkabilir.
güncel Önemli Başlıklar