bugün

24 ocak 2009' da, 17: 00' da, kanatlı alışveriş merkezi' nin karşısında kalan varuna' da yapılacak zirve. eskişehir' de yer alan tüm yazarlar beklenmektedir.
bir günle kaçırılan zirve.
finallerimin bittiği güne denk gelen zirve olduğu için katılacağım zirve * *.
ilk zirvem olmasını dilediğim zirve. inşallah bu sefer başarabilir ve dahil olabilirim.
düğün dolayısıyla katılamayacağım zirve.*
kesin katılırdım zirvesi. fakat 16 subat sonrası orada olacağım için şu an için imkansız görünen zirve modunda benim açımdan.
cumartesi günü yapılacak zirve. zirvenin mekanı kanatlı alışveriş merkezinin karşısındaki sokağın üzerinde bulunan varuna kafe, başlama saati 16: 00' dır. kesin olarak geleceklerin tarafıma ulaşması önemle rica olunur, öyle ki rezervasyon yapılacaktır.
katılamadığım için üzgün olduğum zirve. eskişehir'de bir iki zirve daha oldu onlar da uygunsuz zamanıma denk geldi. burdan selam ediyorum herkese...
yarın yazarlara hastalık bulaştırmayayım diye bugün bol bol tylol hot içmeme neden olan zirve * *.
anneannemin cenazesinden dolayı istanbul'da olduğum için katılamayacağım zirvedir.bir dahakine umarım gelicem..şimdiden tüm yazar arkadaşlara selâm..
birazdan başlayacak zirve.. zekeriya beyaz hoca da orda..
7 aydır göremediğim arkadaşım bugün geldiği ve yarın gidiyorum dediği için üzülerek yatışa getirdiğim organizasyon. aslında çarşıya ineceğim şimdi. kanatlı'nın önünde bir kalabalık görürsem mutlaka ''ben ashaf'' diye çığırırım. kalabalık kim olursa olsun. ''ben ashaaaf'' diye bağıran bi dangalak görürseniz o benim. * en azından böyle görebilirim sizi. inşallah tabi.

üzgünüm sözlük...
tatile erken cıkmam sebebiyle buna da katılamıyorum dedigim zirve.* *
finaller yüzünden kaçan zirvedir. hem de katılmayı çok istediğim halde...
tatile denk geldiğinden dolayı katılamadım zirvedir.