bugün

dünyanın en abazan erkeğini eskişehire koyun, o kız bulur. er kişi kız bulamazsa, kızlar onu bulur. jon fanta

gerçekten haklı bir önermedir. eskişehir şehri, kız potansiyeli olarak inanılmaz inanılmaz yoğun bir şehirdir. öyle ki, her kız başına düşen erkek sayısı sadece 0.24tür.

bazen sırf kız görmek için eskişehir şehrine giderim. zira orada çok kız vardır. çünkü eskişehir kız doludur. bilakis orada erkek sayısı pek azdır. eskişehir şehrini ne zaman gezersem gezeyim, orada çok az sayıda erkek görürüm. çünkü bu şehirde, erkek çok azdır. ve bu şehirde kız vardır. kız çoktur. kız candır ciğerdir.

işte böyle şehirlerde, erkeklerin kız bulması çok kolaydır. çünkü basittir. zira uğraşmalarına gerek dahi yoktur. öyle ki, porsuk çevreinde, kız bulma kaygısıyla bir tur atan erkeğin, kız bulamama şansı, bir kız ayarlayamama şansı yoktur. çünkü eskişehirde erkekten çok kız vardır. ve bu şehirde kızlar erkeksizlikten bitkin düşmüşlerdir. öyle ki, internet kafe önlerinde erkek arayan kızlar vardır.

eskişehirde bulunan kızlar, erkek düşkünü birer abazanlardır. erkeklerse, uyuzlardır.

her kim er kişi, derse ben eskişehirde bulundum ama kız bulamadım. ben önce o er kişinin samimiyetinden şüphe ederim, doğru mu söylüyor diye, daha sonra da, mallığından şüphe ederim, insan bu kadar saftrik olur mu diye. çünkü eskişehir şehri, erkek erkek diye feryatlar atan kızların şehridir.
ramazan kumanyasında, 50 ytl bağışlayarak destek olmak istediğim imkansızlıktır.
(bkz: hadi ordan)
evden çıkmayıp bilgisayarına gömülünmesi halinde imkanlı haline gelecek hadise.
(bkz: eskişehirde kızlar teklif ediyormuş) *
(bkz: sözlük bana karı bul ulan allahsız) *
(bkz: eskişehir in dağı taşı kız dolu)
sadece eskişehirde değil, adam gibi durup kendin olduktan sonra türkiyenin hiç bi yerinde kız bulamama gibi bi durumla karşılaşmazsın. yeter ki salak salak konuşma, aptal espriler yapma, ota boka gülme, azcık buğulu bak, sonracıma gizemli ol... hmm yok yok hakkaten zormuş kız bulmak.*
Kulaktan kulağa yayılan şehir efsanesi. Hiç gitmediğim için ne derece doğrudur, değildir bilemicem. Gidip görmek lazım.
(bkz: sen at biz yeriz)
yolda yürürlen en az 3 kızın size laf attığı ildir. Şehir efsanesi değil gerçektir.
abartılan olaydır.dört yıldır eskişehirde yaşayan biri olarak teyid ederimki tamamen sallamadır.şahsımın onlarca arkadaşı içinden ancak yüzde 20 sinde sevgili bulunmaktadır.insanlar abaza olduklarında bulundukları ortamda sadece kızlara dikkat ettikleri için kızları çok görmeleri gayet doğaldır.
kanıt olarak anadolu ünüversitesi verilerine bakabilirsiniz:
http://ogrsayi.anadolu.edu.tr/aozet.htm
(bkz: yok oyle birşey)
abazalar icin gecerli degildir.
(bkz: sevgi anlasmak degildir muhendis de sevilir)*
iki kıza bir erkek düştüğü için istatiksel olarak imkansız olan bir olaydır.
(bkz: eskişehirde kızlar istemeden veriyomuş)*
şimdi ben artık eskişehirde yaşayacağım sözlük.
yetmeşmiş gibi dişiyim.
sevgilim yok.
ohaa noluyo lan sözlük!
içim bir hoş oldu ha.
Durumun biraz abartılmış olmasının yanı sıra, üniversitelerdeki kız sayısının fazla olduğu düşünülerek ortaya atılmış bir iddiadır. Ekseriyetle fakültelerde erkek sayısı kız sayısından oldukça fazla olup bu durumun aksi sadece anadolu üniversitesi eğitim fakültesi'nde mevcuttur. An itibariyle kız mevcudu: 2564 olup erkek mevcudu: 1187'dir.
görsel