bugün

geçenlerde bir parkta cinsel bekaretsiz hanımlar hakkında gözlem yaparken tesadüf ettiğim bir teyzenin serzenişidir.

- ah ahh hor kullanici bey oğlum! eskiden cinsel bekaret böyle iki biraya teslim edilmezdi. rahmetli amcan ne diller döktü ne hediyeler aldıydı da vermediydim yine de. eskiden kızlık zarı bir kere yırtıldı mı hemen intihar edilirdi. şimdi nerdeee... çatır çatır sevişiyorlar afedersin.

+ sen merak etme teyzeciğim! halkımız bilinçlenecek. titanyum bekaret kemerini zorunlu hale getireceğiz. yaşasın cinsel bekaret!

teyze de çok duygulanmış ve hırslanmıştı. yerden taşı aldığı gibi karşı bankta yiyişen çifte fırlattı. o esnada ben de, hey ahali! namus elden gidiyor, diyerek halkı galeyana getirdim. toplanan mahalle esnafı çifti kuma gömerek recm etti. hepimiz çok duygulandık birbirimize sarıldık. teyze de tamamen kendini kaybetmiş, '' adamın amına böyle koyarız lan! '' diye bağırıyordu. öfkeli kalabalığın önüne geçtim ve ellerimi arkada bağlayarak konuşmamı yaptım. halka itidal tavsiye ettim. bir daha ki sefere daha küçük taşlar atmalarını söyledim. bilhassa kasap necmi abi' yi şiddetle uyardım; arbededen istifade ederek kız tecavüz ettiğini gördüğümü söyledim. sonra da evlerimize dağılıp mutlu mutlu yaşadık. mahallemizde bir daha da böyle olaylar yaşanmadı. bir de unutmadan; parkta yiyişmemeliyiz.
yazar burada rüyasını anlatmış diyeceğimiz durumdur.
simdilerde bekaret kaybedilince bi daha verilmesiyle cozulmus durum.
(bkz: işte bunlar hep seks)
"eskiden mallarmış demek ki." denir.
bi bitmediniz arkadaş ya.
eskide olsak bu başlığı açamayacak olan yazarın açtığı başlık.

eskide olması iyi bir şey anlamına gelmez.
(bkz: anan niye gebermedi o zaman)
izmir'de toplu intiharlara sebep olacak gelenek. Bitmiş herhalde.
Iyiki devir degismis denilesi.
şimdiki kızların çoğu kaybetmeyince intihar edecek kıvamda. Kızlar öyle bir duruma geldi ki günümüzde, birçoğu erkeklerden daha istekli. Temiz kız bulmak sıkıntı bu devirde lan.
(bkz: bravo kardeşim buyur madalyan)
(#27224222)
ataturk geldi dusmani yendi bekaret siktiredildi.

the bomb has been planted.
izmire sallayan yazarları bize gösteren başlık. Ulan konya adıyaman daha kötü durumda pezevenk ? Oradalarda küçük kız çocuklarına ağalar beyler tecavüz ediyor kimse ses çıkaramıyor? izmir memleketim gibi üst düzey insanların bulunduğu biyer daha varmı lan ? Sizin ben zihniyetinizi s...