bugün

şarttır.
(bkz: eski sevgililer klasörünü silmek)
Olsa eskise de unutamasak. *
ben gibi insandır. o bilmişliği alışkanlıgı bırakmak zordur. yeniden baslamanın zorlugu belkide. abi giden gitti zaten. gelecege bakalım. yeniden yasayacagız bunları. umutsuzlugun alemi nedir? kısacık hayatımız var. deger mi ki bi insan için hayatını mahvetmeye.
ilk aşkını unututamayan insan diyede adlandırılabilir.
(bkz: ilk aşk acısı)
Maalesef sekiz ay üç gün oldu dile kolay ey yar sevdim.
"Unutmaki dünya fani" Barış Manço şarkısını hatırlatır insana.
buzdolabından tuborg gold veya bomonti eksik olmayan insandır.
güçsüz ve ümitsiz insandır net.
Çok fazla aşık da olabilir.
Mantığını birazcık da olsa devreye sokabilen bir insan için çok uzun sürmez ve bir süre sonra eski sevgili geçmişte kalır.
Tabi bu süreci kolaylaştırmak için eski sevgilinin "başka bir şeye" dönüşümünü izlemek daha faydalı olabilir. *
Düşünmeden yazan yazarları gördüğümüz başlık.

Severek ayrılmak diye bir şey vardır. Duyguların, kalbin onu ister ama mantığın buna engel olur ve ayrılırsın. Ve onca yaşanmışlık, güzel an vardır ki unutulamaz. Kısacası gerçek aşklar unutulmaz, unutan da gerçekten aşık olmamıştır kanımca.
En yüce sevgiliyi unutmuştur. Yazık...
ilkler unutulmaz, daha sonraları zaten için de yaşıyorsun herşeyi zamanla hayatının bir parçası oluyor, iyi anlaşıyorsun bir de hayalperestsen öp başına koy.
yürürken dönüp dönüp arkasına bakan insandır. Bir direğe ya da ağaca falan toslayınca anlar yaptığının Saçmalığını.
geçmişte yaşayan yazardır. zordur ayrıca apaçık dengesizlik halidir.
gözden ırak olan gönülden de ırak olur ama biraz zaman lazım.

(bkz: burda tecrübe konuşuyor)
Saçmalayan insandır, artık hayatında olmayan ve muhtemelen bir daha da olmayacak biri için kendini üzmemelidir
Umut varsa başka, yoksa koyun götüne rahvan gitsin.
Bundan daha kötüsü sevgilinin eski hallerini davranışlarını vs. özlemek.
unutulur mu lan. O çakmak çakmak gözleri, inatçı kişiliği, masum halleri. Unutulur mu..
Yenisini bulamamış eziktir.. Gebersin mk.
Bitmiş gitmiş işte neyin kafası bu..
ben de unutamadim. Nasıl unutalim aq akıl verin ?
takıntı yapmıştır artık.
en az 1 sevgilisi olmuş insandır.
unutamıyorum mk. olmuyor, olmayınca olmuyor.
eski sevgilisinin kendisine geri dönmesini beklemek yerine kendi hayatı için bir şeyler yapması gereken insandır. insan her zaman geçmiş olayları güzel yönleriyle hatırlar, önemli olan sürekli geçmişi düşünecek kadar boktan bir hayata sahip olmamaktır.
hâlâ seviyordur.
başkasıyla sevişmemiştir henüz.
güncel Önemli Başlıklar