bugün

hayra yorulmaması gereken mesajdır siz siz olun buna itimat etmeyin derim. terkedilmiş ve hala seviyorsanız içiniz de bi kıpırtı olacaktır o olmasın ben denedım %100 çalışmıyor..
' ii u ? ' ile cevaplandırıldıktan sonra telefonun kapanmasıyla son bulacak gelişme.
"sanane" şeklinde cevap verilmesi gereken mesajdır.
yeni birini bulamamıştır kendine aynı nehirde bir daha yıkanayım diyordur ama boşa, yazık.
"iyilik senden ? " tarzı verilen cevapla, "neden böyle olduk?" sorusunun aniden yöneltilmesiyle devam olacak işlem.
--spoiler--
sana ne yarram
--spoiler--

diye cevaplandırılabilir.
uğraşılmak istenmeyen eski sevgilisi ise: ''iyidir hafız ne olsun takılıyoruz senden naber?'' denilerek uzaklaştırılabilir.
"kürkçü dükkanı kapandı" şeklinde cevaplanır.
iki seçenek vardır. cevap verir veya vermez.denemekte fayda vardır.
not:altına adınızı yazmanız iyi olacaktır. tlf no silmiş olabilir.
-slm nbr
+ii sndn nbr
-ii
+ok by.

mesajlaşma şu şekilde sürerse, hem ruh ve beden sağlığına, hem de cep sağlığına iyi gelecektir.
zira sonra tekel falan... uğraşılmaz yani. kısa kesilip atılması makuldür.
kesinlikle cevap verilmemesi gerekendir.
bırak karşı tarafın içinde patlsın.
hakkaten unutuldum mu diye düşünsün de düşünsğn içi içini yesin.
sonra çok isterseniz mesaj atma hakkınız zaten var.
hatta aylar sonra eski sevgilinizden gelen nbr mesajı ile umutlanmayın. çünkü her katil merak eder vurduğu kişinin ölüp ölmediğini.
-nbr
+adi sürtük turşusunu kuracaksın sanki bir vermedin, şimdide nasıl olduğumu soruyorsun!
-nbr
-?
-pardon ya yanlış numaraya atmışım.
-naber ?
-iyi sen nasılsın ?
-üff sanane be slk.s
verilebilecek en iyi cevap "cevap vermemektir". Nitekim eski sevgilidir yani geçmiştir ve bitmiştir ortada kalmıştır o yüzden bu mesaj sana atılmıştır. sakın ola kanıp cevap verme çünkü cevap verdiğinde seni B planı gibi gören şahıs sana zokayı yutturmuş olacaktır. Bir türk büyüğünün dediği gibi "exten next olmaz". o Yüzden o mesajı sil ve yaşamaya devam et.