bugün

mavi saçlı bir hanım.

bence iyi bir yazar. herhangi bir seviyesizliğine denk gelmedim.
kanıtlarım olmasa chicago women ile aynı kişi tarafından yönetildiğini iddaa etmeyeceğim yazarımsı.
kuyruk acısıyla iftira atılan yazar. Kanıtsız gelmeyeceksin. Anüsünüzden uydurmakla olmaz öyle.
birini kapatıp diğerinden entry girince güya anlamayacağmızı sanıyor çakal.
iftira atılan yazar, bazıları davamızı çekemediği için çemkiriyor, madem öyle kanıtla?

edit: o yazar 2010 senesinden beri sözlükte yazar, ben sadece onun düşüncelerini destekliyorum, size ne battı? izmire,kadınlara tüm erkekler küfrediyor ve onları tüm erkek yazarlar destekliyor, onun düşüncelerini sadece ben destekliyorum kim fake oluyor acaba?

edit 2: bu çocuğa biri iddia etmenin nolduğunu, kanıtlayamazsa iftira olacağını anlatsın bir zahmet.
6 yıldır tek başına yazmaktadır. Chicago woman dava arkadaşımdır evet ama o kadar.

Ayrıca women değil çomarcım woman.
chicago woman in yan hesabı.

edit : yemezler iki hesabı da kullanan yüzde yüz aynı kişi.
çaylaklıktan çıkmış kadın aşktır,

gelip erkekleri kudurtması beklenen yazardır.
(bkz: #33297881)

Hadi yahu? Bunu cidden beynini kullanarak mı yazdın? Yoksa bu kanıya sadece omurilik soğanını kullanarak mı vardın?

Yobaz? Bari başka bir şeyle suçlasaydın en azından gurur duyardım. Bu ne be?

Sizler gibi kadın olup da baska kadınlara ağza alınmayacak küfürleri edebilen pisliklere tepki göstermek yobazlık ise, buyrunuz, yobaz olarak niteleyeniz.

Lakin, unutmayınız ki kadınlar eziliyor ise en büyük suçlusu da sizler gibi ilgi manyakları, arsızlarıdır. Çünkü kadınlığı sadece kendi perspektifinizden ele alıyorsunuz ve sizden olmayanı adice dışlıyor ve reddediyorsunuz.

Sizlere cevap vermek zaten bir hata. Kendiniz Çalıp kendiniz oynayınız.
(bkz: #33291164)

Şu yazdıkları ile güya kadınlığı savunmaya çalışırken, baska masum kadınlara ağza alınmayacak küfürler edebilen pisliğimsi şahıs.
Sana laf etmeye bile gerek yok.

Şikago denilen yazarımsı da bunu savunuyorsa zaten biliniz ki orada bir bokluk var.
Pisliğinizde geberin.

Edit: (bkz: #33291916)
Yeni bir yumurtlama. Kadına ettiği hakaretlere bakın. Bir de ortalıkta kadın hakları savunucusuyum diye dolanır.
iğrençsin. rezilsin. Laflara bak ya. insan bakınız verirken utanıyor. Bu haysiyetsiz bir bir sıralamış hepsini.
Senin ve senin bu aşağılık fikirlerini savunanların da tez elden ettiğiniz o hakaretleri bir bir yaşamanız dileği ile.
antifascist action çakması trollün yarmaya çalıştığı kadın,

o küfürler az bile sabah akşam bekaret,zar konuşan birileri darbeye saygısı bile yok yahu.
bu kız mıdır kadın mıdır her ne ise ya birileri tarafından kollanıyor ya da herhangi bir şey var bu işin içinde.
bu kadar müsamaha fazla.

kendisi f*minist olup erkek düşmanlığı yapmakta ama akşam kocasının hilafetine girmekte diye düşünmüyor değilim.

şu hakaretlere bakar mısınız değerli yazarlar : (#33291164)

edit: meylince entry numarasını paranteze almamı söyledi.teşekkür ederim.

edit 2: darbe değil,paralel terör örgütünün darbe girişimidir ve her zamanki gibi başarısız olmuşlardır,uyandırayım...

edit 3: yaklaşık 3-4 senedir bu sözlükteyim,kimler geldi kimler geçti.
lakin bu şahıs bir kadın olarak iffetli olması gerekirken ağza alınmayacak hakaretler sayrırıyordu-ki hala saldırıyor-
ve o seneler geçtikçe kimden ve nereden güç alıp kollanıyorsa hakaretleri arttı ve sözlükteki yeri garantilendi.
neden ? neden kollanıyor bu yazar ?
i love you my baby...

mücadelesinde bol başarı diediğim yazar.
sahalara dönmüştür.
(bkz: Uludağ sözlük radikal feminizm lobisi) ne güç katan yazar.
özlenilen, kendini aşmış very stronger bir kadın yazar.

gelde şu orospu çocuğu cinsiyetçilerin annelerine söv aşkım.
Lookin nickli kadın yazarı sanururken bazı yazarların annesine ağır küfürler eden yazar. Aşağılık yaratık.
sabah akşam izmirli kızlara laf edenorossssssssssdpuuuuuuuu çocuklarınına 2 çift laf etti diye kızdıği yazardır. trollük uğrna şerefsizleşenlere ayarı veren yazar.
bir çok feminist gördüm bunun gibi manyağına ilk defa rastladım.
bütün yaralı kurtların nickaltına gelerek uluduğu yazar. Sanırım küfürlerim gereken yerlere gitmiş. Devam, beni severseniz ben de orospu çocuğuyum demektir zaten. Siz benden nefret edin ataerkil erkekcikler. Penisiniz boynunuza dolanıp sizi boğana kadar düşmanınızım. Hayırlı ölümler yok sizlere.
Sözlükte eksikliği hissedilen zıt kutuplardan biri.
Sevdim.
Edit: x kız, y kız patlak kız genellemelerine ses çıkarmayanlar toplaşıp bize o.ç. dedi diye ağlamaya gelmiş ya incelenesi sosyolojik bir fenomen.
Ağzına fazla vermişler gelip burda çıkartmaya çalışıyor.

Ağzındakileri çıkartmadan konuşmaya çalışan yazar.
yine üstüne oynanmakta olan yazar. Kendisi sikilmez siker yetmezse erkeklerin hem babalarını hem analarını siker. Kısacası bulaşmayın hanım oğulları.
sözlük formatı filtresine takılan yazar. O format olmasa emin ol farklı laflar duyardın sayın yazar. Ve sen kıyma ben kıyarım.
bana ''söylediklerinin on katı sana gelsin, çelik ayna tutuyorum'' vb. cinsinden karşılık vermiş olan yazar. ooyy oy kıyamam gel.