bugün

türkiye'de çok az gazetecinin sahip olduğu mithiş bir genel kültüre sahip kişilik.

beğenilsin beğenilmesin bu yönüyle hep ayrı bir yerde duracak.
Yözdil ile ayni sonu paylaşması olasıdır

görsel
en büyük ibadetim bu adamı sevmemek..
normalde pek haz etmem ama bugünkü yazısında epey eğlendim.
adam hakikaten üslupta / kelime seçiminde usta.

bugün bir siyasiye (tahmin etmesi pek zor değil!) kibarca "dansöz" demiş,
ak yalama yazar akif beki'ye de yalancı demiştir!
bunu öyle ince ince işleyerek yapmış ki takdir etmemek mümkün değil!

http://sosyal.hurriyet.co...gun-39-RTE-39-yi-ovecegim
Zırvadan başka bi işe yaramaz. Kuyruk acısı çekiyor şu günlerde belli.
kardeşliğin türk basınındaki amiral gemisinin genel yayın yönetmeniydi bir zamanlar...

açın bakın 2001 - 2002 yılında yazdıklarına...

"avrupa birliği bir ütopyadır, ülküdür yeni kurulan müslüman demokrat parti bunu yapabilecek tek alternatifdir" diye her yazısında saçmalıyordu...

o zaman anladık gelenlerin islamcı falan olmadığını bilakis evangelist - israilciler olduklarını ama sesimizi duyuramadık ve türkiyenin belki de 50 - 100 senesine maloldu bu iktidar.

ölme ertuğrul. sakın ölme... zilleti tatmadan kurtulma...
hani liboş diye bir tanım var ya. işte ertuğrul özkök budur. tam olarak budur.
en azından dönek değildir ahmet hayko gibi.
2 gündür siyaset yazamayan medya ödleği .
yunanistana 1.6 milyar avro parayı türkiye ödesin diyen lümpen şahıs. çok meraklıysa patronu aydın doğan bir silkelesin yunansitanın borcu biter.
Bizim zallın dayısıymış

görsel
akapenin seçimi kaybetmesinden sonra daha doğrusu tek başına iktidar olamamasından sonra bir diklenmeler, bir sert muhaliflik gösteren yazar. tek parti döneminde kadın ve şarap hakkında yazan akapeyi eleştirmeyi hatırlamış. samimi değildir net.
gazeteci olmasa komik adam aslında.
emin çölaşan'ın vakti zamanında gerçekleri yazdıktan sonra hala gördüğümde gözümde yok hükmünde olan gazetici.
fitne çıkarayım rezilliğe imza atmış. daha sonra rezilliğini fark edip kendi kendine 2 gün yazı yazmama cezası vermiş.

yalan haberlerden yalan yanlış provokatif yorumlardan bıktık artık.

http://www.dunyavegercekl...rul-ozkok-rezil-oldu.html

Fitne çıkarayım derken kendini rezil etti

Hürriyet Yazarı Ertuğrul Özkök bugünkü yazısında Hulusi Akar ile Erdoğan arasında bir çatışma olduğunu iddia etti.

Hürriyet yazarı Ertuğrul Özkök bugünkü yazısında Genelkurmay Başkanı Hulusi Akar ile Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın arasında fitne çıkarmaya çalışan bir yazı kaleme aldı.

Akar'ın bir cümlesinden yola çıkarak kendisini başkomutan yerine koyduğunu ve Cumhurbaşkanı'ndan rol çaldığını iddia eden Ertuğrul Özkök yazısında şu ifadeleri kullandı;

YA GENELKURMAY BAŞKANI? O DA ŞÖYLE TARiF EDiLiYOR:

"Genelkurmay Başkanı Türk Silahlı Kuvvetleri'nin komutanı olup, savaşta başkomutanlık görevlerini Cumhurbaşkanlığı namına yerine getirir. Şimdi Zafer Bayramı mesajında kullanılan "başkomutan" ifadesini nasıl değerlendireceğiz? ilan edilmemiş, fiili bir savaştayız da, başkomutanlık Genelkurmay Başkanı'na mı geçti..."

O SÖZLER AKAR'A DEĞiL ATATÜRK'E AiT ÇIKTI!

Ertuğrul Özkök bu cümlelerle büyük bir skandala imza atmıştı. Çünkü Genelkurmay Başkanı ile Cumhurbaşkanı arasında çatışmanın delili gibi gösterdiği o cümleler Mustafa Kemal Atatürk'e aitti. Sosyal medyada gün boyunca alay konusu olan Özkök, gün içerisinde bir açıklama yaparak okurlarından özür diledi."
Bu günkü yazısıyla birilerini it in götüne sokarken öğleden sonra "beni yanlış anladınız ben aslında şunu demek istedim" mealın de bir yazıyla çark etmiş dir. Artık nasıl bir tehdit aldıysa yazılarına da "ara" vermiştir. Yaa Ertuğrul kardeş çok rahat yazıyordun.
geri vites yaparsın anlarımda geri geri 120 km hızla geri gitmeni anlayamam. bal gibi erdoğana yazdın o yazıyı esada değil. erdemli olup sözlerinin arkasında durmasını beklerdim. bir daha okumayacağım yazar.
çok fena geri vites yapmıştır. *
eh, delikanlılık beklemiyoruz zaten bunlardan.

http://www.sabah.com.tr/y.../ertugrul-ozkok-sen-busun
çok güzel bir yazı yazmış yazar.

http://sosyal.hurriyet.co...olasan-lasiyoruz_30268863
unutulmaması gereken adam yada öyle bişey işte. eğer unutulur giderse, göz önünde olmazsa gelecek nesillere nasıl anlatırız bu tür adamların yaptıklarını, anlatsan kim inanır.
bence durmalı öyle bir köşede, kim ne zaman şakşakçılıktan konu açsa, kim iftiradan yalandan dolandan pislikten söz açsa, en güzel örneği göstermek için öyle bir kenarda beklemeli bu adam....
360 derece dönmüştür.
Ah sizi davutoğlunun talebeleri 360 derece dönünce adam nereye gelir bi daha düşün bakalım.
akapenin ilk devrildiğinde ki artistliklerinden eser kalmamış bugün itibariyle. akapenin ali kıran baş kesen olduğu dönemde şaraptan kadından bahseden bu adam akape bi tökezleyince yüklenmeye ciddi ciddi eleştirmeye başlamıştı koalisyon bekliyordu tek parti iktidarı olunca şimdi aman bana dokunmasınlar diyen ürkek kedi modunda sevsinler seni tatlı su solcusu.
öyle bir dönerim ki hızıma yetişemezsiniz diyen, 1 kasım seçimlerinde akp nin zaferle çıkmasından sonraki tavrıyla bunu doğrulayan gazeteci abimiz. kaç yıldır cemaatin dümen suyuna giderken, seçim gecesi cnn türkte '' iktidara zeytin dalı uzatıyorum'' demiştir.
ufaktan çark vaziyetleri başladı .kayyum korkusu kolay değil .