bugün

kürt yazar.
son olaylardan sonra tipik fenerbahçeli karmaşası yaşayan yazar.

şu günlerde akplilerin düştükleri durum neyse bunların da 3 temmuzda düştükleri durum oydu işte.

işin acı kısmı son günlerde o kafa yaptınığınız akpli seçmen kadar zeka parıltısı yokmuş sizde be yavrum. *

(bkz: kronik mağdurlar sizi)
(#21813035)

kapak mı takmış?

höhehahaheh!
Şikeci fenerin yaptıklarını uefaya sunan ispanyol müfettişin cemaatle olan bağlantısını deşifre eden über kafa. Hahahaha ne güldüm lan.

edit: mobilde olur öyle. gülmem geçti ama hala ara ara gülüyorum.
(#21483955) taşı gediğine öyle bir koymuş ki, rte kendi gelse o bile çıkaramaz o taşı. eline sağlık.
(#21483955) Eline kalemine sağlık yazarı.
(#20138401) 16. yüzyıl sonlarından 19. yüzyıl ortalarına kadar geçen dönemde şehirde mahalle sayısında artışlar olmuştur. Sivas’ta 1827 yılında toplam 3833 hane, 20’sinde sadece Müslüman ve 39’unda gayrimüslim ve Müslüman nüfusun bir arada yaşadığı 59 mahalle bulunmaktaydı. 1831 nüfus sayım sonuçlarına göre Sivas şehrinde 8 253’ünü (% 67.21) Müslüman ve 4 026’sını (% 32.78) gayrimüslimlerden oluşan toplam 12 279 erkek ve bir o kadar da kadın nüfus ilave edilmiştir. Buna göre 1831’de toplam nüfus 24 558’dir.
http://www.sivaskulturenv...hrinin-tarihsel-gelisimi/

hadi istanbul 400 bin olsun yok yok 10 milyon olsun istanbulla alevilerin ne alakası var aynstayn.
(#19139807) o yıllarda büyük bir şehrin nüfusu 3 bin iken yavuz selim in yüzbinlerce aleviyi öldürdüğünü iddia eden kişi
bence de 10 milyon öldürmüştür.
(#19914263)

bu gün de bile solculuk oynamaya çalışan insan. biz birlik beraberlik diyoruz o ülkücüler korkak diyor. allah akıl versin yazarıdır.
çaylak olmuş. nasıl üzüldüm nasıl.
sıkı bir odatv okuyucusu olan yazar

anlayın işte arkadaşın hayata bakış açısını..
(#19790008) yoruma bak çay demle yazarı

hadi onlardaki başlarının üstünde. senin beyninin içindeki türbanı ne yapacağız be koç..
(bkz: #19790008)

sağda solda atatürk ün yiğeniyim diye dolaşıyormuş. kapalı olunca atatürk sevilmiyormuş. ulan bi git be. bu nasıl yazar amına koyum?
(#19788297)
Hakaret içeren ve kurallara uymayan entrysi silinince aynı şekilde canlandıran, yine hakaret eden ve tekrar silinirse tekrar canlandıracağını söyleyen ve buna rağmen çaylak olmayan troll.

Ibretle izliyoruz...
formatı refere etmeyi falan geçtim de (bkz: gs store de 100 bin alper potuk forması olması/#19785965) önemli olan transfer şamarıysa, bu yalan başlık niye açılıyor amk?

attığın şamarla kal madem, niye yalan atıyorsun?
(#19785780) hastayım bu herifin kendini avutma taktiklerine

aziz bunun gibiler için 15 senedir o koltukta zaten hahaaa..
siyaseti futbol sanan yazar. (bkz: chp nin ömür boyu iktidar olamayacağı gerçeği/#19777405)
beyni biz ve onlar olarak çalıştığı için başkalarınıda kendisi gibi sanan beyni rasyonel düşünme yeteneğine sahip olmayan holigan.

birisi sokakta gördüğü rakip takım taraftarına sataşan bir holigan.diğeri ise kavga sırasında canice bıçağını çıkarıp bir insana defalarca saplayan psikopat. forma renkleri farklı olsa da benim yorumum yine değişmez. ikiside benim babamın oğlu değil tanımam etmem. fakat iki zihniyet ile de ayını toplumda yaşamak istemiyorum.
burak yıldırım olayı hakkında erken ötüp galatasaray taraftarına laf atan herşeyi öğren öyle yorum yap dediğimizde o öyle demiş bu böyle demiş diye sayıklayan mobese görüntüleri oraya çıkınca ise ortalardan yok olan kişi.
bir konu hakkında o konu ile ilgili tüm detaylar ortaya çıkmadan yorum yapan şahsiyet.

http://webtv.hurriyet.com...i-kamera-goruntuleri.aspx

ne dedik?
iyi bir Fenerbahçeli yazar. Karşısındakine ağzının payını, ölçüyü aşmadan, hakaret etmeden veriyor. Ayrıca düzgün Türkçesiyle okumaktan zevk aldığım yazarlardan.
aşağılık kompleksinden bahseden yazar

şampiyon takımı yendik diye sabahlara kadar kutlama yapan koca fenerbahçe camiasını unutuyor yada unutmak işine geliyor herhalde beyimizin

süpersin lan hahahaaaaaaa....
(#19676186) fenerbahçelilerde galatasaray kompleksi olmadığını iddia eden fenerli yazar

sanıyorum kadıköydeki maçı izlemedi kendisi. maç sonu şampiyonlar ligini kazanmışcasına sevinen fenerbahçelileri, tribünlere tek tek selam vermeye giden futbolcuları görmedi

maçı izlemiş gibi yazmış ama izlemediği çok belli hahaaaa..

(bkz: fenerlilerin neye sevindiği sorunsalı)
iyi yazar. kedi cırmıklarını aldırma sen. onlar bağırır bağırır giderleri *
(#19519220) artık antu yazarı olduğu kesinleşen yazar

bu tespiti oradan görmedi yada bizzat kendi yazmadıysa ne olayım

bunların kafa hep aynı. anadolu takımları trabzona başka bunlara başka

yada galatasaray'a başka bunlara başka oynuyor

ama ne hikmetse 10 küsür senedir hep kafaya oynuyorlar. yersen

her tipik fenerli gibi ağlama krizine tutulmuş bir halde şuan. düzelmesi için duacıyız...