bugün

(bkz: erol köse ye meydan dayağı)
'eşcinsel mali' diye bir tweet'i var.
bu mali hangi mali?

--spoiler--
eşcinsel showman mali kuliste sevgilisi stelyo ile elele gazetecilere yakakaninca olay çikardi...
--spoiler--

https://twitter.com/#!/dr...status/146318045445492736

--spoiler--
cenk korayı anma gecesinde sda sırf kavga edeyim diye geldi pavyon ağzı yapıp çantayla(çakmaydı) koluma vurdu ya sabır çektim çıkışta Stelyo isimli MALi ve sedanın eşcinrel (raporlu) menajrinin fuckbodysi(tokmakçısı) üstüme atlarken korumalar tokat delisi yaptı ki şuan gözaltında Muhtemelen seda ve mali yarın ifadeye çağırılırlar zira kameralar önünde tehditin bini bipara idi ama biz çakaleşcinsellere papuç bırakmayız
--spoiler--

abi neler oluyor ya?
tweetleri ile artik baymaya başlamıştır. yeter be abi ne çene varmis sende eline vurmus. unfollow ettim rahatladim.
(bkz: tutun arkadaşlar)
bir seks objesi. vıyyyşşşş.
niyah, niyah, niyah.
Dun aksam 22.30 da saldiriya ugramis yapimci.
Seda sayan, stelyo pipis ve bir arkadasi tarafindan tekme tokat dovulen adam.
korumaları kendisine saldıran adamın ağzını burnunu kırmış insan. diyenlerin yalancısıyım.

tokat delisi ne doktor erol bey.
hayatı başarılarla dolu, ahlak timsali, doğru yoldan saşmaz, iyilerin dostu kötülerin düşmanı gibi gösterilen medya maymunlarının farklı bir yüzünü anlatmaya çalışma çabası hoşuma gidiyor açıkçası. erol köse nin anlattıkları eksik fazla, doğru yanlış olabilir. ama bu maymunların da gösterildikleri kadar temiz olmadıkları aşikar.
sözlüğe geldiği taktirde nikime binlerce dolar para ödeyebilecek adam.
satmam o ayrı.
petek dinçöz ün programında telefonda "beni dövdüler" diye ağlamakta olan canlı.
beni twitter' da engellemiş olan kişilik artık takip edemiyorum kendilerini.

ayrıca seda sayan ve arkadaşları tarafından dayak yemiş olan yapımcıdır. oh olsundur.
itici, kırıcı konuşmalar, çirkin sözler etmiş, ediyor da. ama şu bir gerçek ki, adam bazılarını geçmişiyle yüzleştiriyor. türk milletinin hayatının orta yerine sokulan insanların geçmişi hiç de sabah programları şenliğinde olmamış belliki. veya bu milletin hayatına namus bekçisi kıvamında ablalık rolünü kendine biçmiş insanların hangi yollardan geldiğini göstermiş oldu.

şiddet acizliktir, iftira yok ortada, olmayanı oldu diyen yok. bu kuyruk acısı niye?
kendisi populer kulturden dem vururken, karanlik iliskileri falani filani ortaya cikariyorum derken, o bok attigi populer kulturun kaymagini yemesi pek tatli olsa gerek. lan hem isin icindesin hem de o oyle yapti bu boyle yapti. baskalari uzerinden rant saglamaya calisiyor. onun ciplak fotografi varmis, bu sununla yemek yemis. eee kardesim ne olmus? arkadas senin mesela akillara zarar doktor erol bey diye devam eden bir sarkin var mesela. dusuncukce cocukken yasadigim travmalar geliyor aklima. onu ne yapicaz mesela? ben acun'u gunahim kadar sevmem hatta cok cok agir entryler yazmisimdir hakkinda. fakat sanki acun'un paraciklarini cekemiyor. bok attigi kisiler su an kendisinden daha populer konumda olan sahislar. zaten bok ata ata unlu oldu simdi. anladigim kadariyla zamaninda elde edemedigi sani, sohreti, unu simdi yakalamaya calisiyor. yakalayamaz mi? olur tabiki. bizde bu populer kultur anlayisiyla elbette olur. valla benim ve bircoklari icin hava hos be kardesim. yesinler birbirlerinin basini.
eror köse.
sen yıllarca tıp fakültesinde dirsek çürüt. bide hiç utanmadan rezilliklerin altına imzanı at. üzülüyor insan.
tıp mezunu bir prodüktör. kendince milleti ezerek kendini üstün göstermeye çalışıyor bu ara.
bkz : Hadise' ye diyete gir diyor kendi çok zayıf ya sanki. vede geçen günlerde seda sayan' ın korumalarından dayak yemiştir.
acun ılıcalı'ya o ses türkiye için jürilik teklif ettiği cep telefonu mesajı: http://www.acunn.com/haber/iste-/2771
tutun kardeşim, tutun kardeşim...
acun'dan ilk golü yemiş. bense kendisinin iddialarına baya inanmıştım halbuki.
biz bu insanı doktor yapan hocalara mı emanetiz şimdi ??

vay halimize..
--spoiler--
Evvel zaman içinde bir fakir keloğlan yaşarmış. Bu Keloğlan'ın babası, bir gün hastalanmış; oğlunu yanına çağırmış:

- Oğlum sana nasihatim olsun.

Adı Musa,

boyu kısa,

sakalı "köse" olan adamla aksata etme. Hatta değirmenin de bile buğday öğütme, demiş.
--spoiler--
voice yarı$ma jüriliğine talibim dostum...diyerek tüm zamanların en basit ama kabulü halinde en çok kazandıracak iş başvurusuna imza atmış kişidir.
kişiler hakkında biraz daha ileri - geri konuşursa, imamın kayığına binecek kişidir.
Ne olduğu belirsiz televizyon kişiliğidir. Siyah mısın, beyaz mısın, doğru musun ,yanlış mısın. Beyazsan neden kirletiyorsun. Siyahsan neden aklıyorsun. Doğruysan neden yalanlıyorsun, yanlışsan neden doğruluyorsun. 10 sözünden 9'u doğru olsa bir yanlışı hepsini götürüyor. Tarzı ve üslubuyla yanlış politika izlemektedir.
ne idüğü belirsiz olan '' şey!''. bi insan bu kadar mı nefret edilesi olur.
internette yazılan hiçbir şeyin hesabını vermek zorunda kalınmıyormuş. en kötü ihtimal hack'lendim, benim hesabım değil, ben yazmadım diyip sıyırıyormuş insanlar. cesareti bu şekilde açıklanabilir sanırım. tabi cesaret denirse.