bugün

sevilmeyesi tenisçiler listeme gün itibariyle ikinci sıradan giriş yapmış tenisçidir.

bugünkü maçta roger federer'i 5 sette eleyerek roland garros 2014 çeyrek finalinde tomas berdych'in rakibi olmuştur. Pek tabii ki kendisini sevmeyişimin sebebi bu değildir *.

geçtiğimiz günlerde kadınların tenisteki varoluşu üzerine ayrımcı * bir yorumda bulunarak; kendilerinin teniste bulunmasındansa evde aileleriyle vakit geçirmelerinin daha iyi olacağını açıklamıştır.

2007 yılında fair-play ödüllerine layık görülmüş olması da yaptığı bu yorumu maalesef değiştirmez. ha yarın çıkar "özür dilerim yanlış anlaşıldım" der o ayrı. lakin bir tenisçiye kesinlikle yakışmayan bir yorum olmuştur. tenis sporu bunlardan yüzyıllar * önce arınmış, ve hatta zaten hiç bulaşmamış bir spordur. kortta tenise zarar veren isimlerin yanında kort dışında bu sporu karalayanların sayısı gün geçtikçe artmaktadır. tenisin asi çocukları türüyor, bu çok sıkıntılı.
us open 2013 te daha ilk turda elenmiştir.
an itibari ile kendisini ntvspordan capcanlı izleyebildiğimiz raket.
böyle bi performans çizelgesi görmedim ben. yazıkalr olsun!!
delray beach international finalinde ivo karlovic i mağlup ederek kariyerindeki ilk şampiyonluğa uzanan tenisçi. seremonideki heyecanı yüzünden okunuyordu. umarım bu performansını devam ettirir ve kortlarda yeni bir yıldız adayına şahitlik ederiz.
1988 doğumlu letonya lı genç raket. kendisi 2007 fair play adayımdır. (#2274087)