bugün

Ulan şu pislikleri neden silkmiyorlar lan. Siktir git Ermenistan a o zaman gavat. Bekleyin az kaldı sikecez o göçmenlerin alayını Zaten.
aga ermeniler kim ya.
yinemi aryanlar amk.
Zerre akıl beyin yok şu zihniyette. Ulan siz ermenisiniz diyen mi var zorla kendilerini dışlıyorlar sonra yok efenim bilmem ne. Ulan ne insanlarmış hayret ettim. Şunları gördükçe şu milletin öz evlatlarına birkez daha hayran kalıyor birkez daha saygı duyuyorum.
bir bok. illa bişey olmak zorunda mı? eğer öyleyse an*nızı sikim bu da bir oluş sayılır.
soykırım. (bkz: şaka)
Soykırarak güldüren başlık.
bir eski sümer deyimi vardır tam ona uyan bir söylem ;

(bkz: çok da sikimizdeydi)
Bir sey olmayacak ışte, olmamali . Irklar biz insanlarin birbirimizi "siniflara " ayirma meselesi degil mi zaten. Varligin önemli, varliginin "insanligi".
Biz ırkçı değiliz, sen ermenisin diye cevaplanacak soru.
Bi siz eksiksiniz gerçekten.
(bkz: afedersin ermeni)
Amk Avrupa'nın her ülkesinde lobileriniz var ve tek işlevi 7/24 türkiye düşmanlığı. Sürekli ağzınızda bir soykırım iftirası. Defolun gidin oğlum bu ülkeden o zaman.
Hem bu ülkenin ekmeğini yiyeceksin hem de benim dilimi konuşup aynı dil ile bana iftira atıp düşmanlık yapacaksın.
"ermeniyiz ne olacak"
Olacağı şu, siktirip gideceksin bu topraklardan.
Orospunun evladı ol.
Ermeni olmak kötü bişey mi ki diye sorulası ifade. Biz pkklı Kürt piçlerini bile besliyoruz lan bu memlekette. Sen rahat ol, yeter ki adam ol.
özgürce söyleyebilmelisin tabi ki. türklere karşı bir düşmanlık da beslemiyorsan benim için hiçbir sorun yok.
Sikerler olum hepinizi sikerler.
ister ermeni ol, ister hristiyan, ister müslüman, kürt, alevi, laz, çerkez, zenci, beyaz, gay, lezbiyen, ateist hiç sorun değil kardeşim. kahrolsun faşizm.
Neden bilmiyorum ama "ermeniden musluman olur mu ulan" diye mırıldandım. (bkz: bak ite hele)
Arkadaşım kıt beyinli misiniz siz? Bu ülke kürtü de ermeniyi de rumu da kabul ediyor zaten. Tek isteğimiz gerçekten kardeşliği bozmayın mına koyim.
Konuyu bilmiyorum ama olduğu yerde doğru düzgün duran ermenilere de laf etmiş bağzı yazarlar.

Arkadaşlar ermenilerin hepsi kötü değil. Tıpkı türkler de olduğu gibi.

Bu yazıları adam gibi olan bir ermeni okusa "ben boşuna türkiyeyi seviyormuşum"der. Adama sırf ermeni olduğu için hakaret edenler var.

Bu adam neden hain olmasın ki o zaman. Bakıyor bana ermeni olduğum için ne ana ne bacı kalmış der.

Az insaf. Necibin müslümansınız böyle.
Anadolu coğrafyasında yaşayan bireyler kökenlerini objektif bir biçimde araştırırlarsa büyük bir kısmının ermeni çıkma durumu vardır. Soykırım öncesinde bu insanların bu topraklarda yaşadıklarını ve soykırım sırasınsa kadınların ve kız çocuklarını kendilerine köle ve zevce olarak aldıkları gerçeği vardır.ermeni olma ihtimaliniz kabul etsenizde etmesenizde vardır araştırın.
Hepimiz ermeniyiz,hepimiz kürdüz,türküz,lazız.. ve biz inatla diyoruz ki yaşasın halkların kardeşliği !
Ko her-eh bedk eh me had gondon haktseree glirits, vor eli kez nman pozi dghe che peri.

Geberin.
Farklı bir yazı bekliyordum helal olsun.
Zaten allah belanı vermiş daha ne .
güncel Önemli Başlıklar