bugün

Adamlar soykırım diye boşuna ağlamış desene. Geri kalanı da kürttür işte.
ulan ne mallarla aynı ortamdayız ?

fettoş cemaatına saydırdığım girdinin sayısını ben bilmiyorum.

malın teki fetocu olduğumu ima ediyor, öbür yörük azerisinin

neresine girmişse, it gibi havlayıp duruyor. ne ermeniliğim kaldı

ne kürtlüğüm. babası belirsizin teki benim ne olduğumu benden daha iyi biliyor.

senin soyunu araştırsak ; ya kürt ya da garanti ermeni. hoşt ulan az ötede havla.

bundan sonra karar aldım burada sadece am göt meme konularında yazacam.

lan babası belrisiz, ermenide sensin kürtte sensin. almışlar ellerine bir fransız

ne idüğü belirsiz herifin kitabını ahanda gaynah diyor. al onu kıvır kıvır.

bunların dinci modeli de rıza nur denen kaçık herifin kitabını referans gösterir

hep aynı model bunlar amk.

azeri kürt ermeni aynı ırktır ve gerçekler acıtır.

t: bilimsel bir gerçek.
genetik ilmiymiş oradan çıkan araştırmaların doğruluğuna nasıl emin olabiliyorsunuz? milletin kafasını bilinçli olarak karıştırıyorlar.

azerbaycan türkleri ile ermenilerin, gürcülerin ırki açıdan birbirleriyle alakası yoktur.

edit: kaynağının kime ve hangi kuruma ait olduğu aşikar.
Çoğunluğun ne çıktığı önemli değil. Yönetim kimin elinde önemli olan bu. Mühür kimdeyse süleyman odur. Şu işe bak ya bir armenian muhabbeti yüzünden neredeyse birbirlerini boğazlayacak bizim türkler... yakışır mı olum lan delikanlı koca koca adamlarsınız ?

(bkz: buna ermeniler kıçıyla gülüyor)
yalnışınız var ben ırkçı falan değilim. bilimsel verilerden başka bir şey umurumda olmaz.

umumhanede anasına sakso çektirirken tükürdüğü peçeteden can bulmuş piç hakkımda

iddialarda bulunuyor. çoğu yalan dikkate almayınız. babası moğol olabilir ayrıca.

t : tarihi bir gerçek.
sanırım bir hırsız heryerden çalarmış aman bizim buralara uğrama lan dingil.

ben bilimsel verilere bakarım lan amına kodumun romancısı uydurma tanımlara değil,

onun adı da azeridir. yoh onlar oradan gelmişmişde yoh bunlarda şooradan inmişmişde

bana ne lan ? ben roman merak etmiyorum. kaynaklarınız da kendiniz gibi mantar amına

koyayım. boş akıl vermeye kalkan ağzınıza sokayım. ya bilimsel veriyle konuşun ya da sktrn.

romancı hanzolar.

hele bir tane meriçin teki var, azeri avukatlığı yapar, aciz kalınca küfür eder.

soyu sopu moğollar tarafından itinayla silkilmiş ki bu kadar ağlıyor. atıl tarkan.

muhatap olma çoluk çocukla demişler ya bir an unuttum.

Tanım : bilimsel bir gerçek.
iki tane Türkçü turancı arkadaşın birbirini yediği iddia. Genşler sakin.
Biz burada tarihi bir gerçeklikten bahsediyoruz bunlar soylar üzerinden sidik yarıştırma peşinde sana azeri olduğumu söyledim mi ben baba tarafından yörük ana tarafından kazan tatarı,nogay,karaçay-balkar karışık alayı türk bu halkların madem soyuna çok güveniyorsun gönder resmini bir görelim fenotipin hangi ırka benziyor ermeni den süryani 'den dönme gelmiş burada bizi türklükten atıyor kafalara gel nickine de moğol' u doldurmuş aklınca türkçülük yapıyor.

T:bir araştırma
bilimsel gerçekler bazı azeri barzolarının zoruna gidebilir, çekemeyene de boy boy anten var.

herkesi kendin gibi ırzı kırık sanma. kimi ermeni demiş. kimi kürt. sizin soyunuzu araştırsalar katıksız ermeni

çıkacağından bir şüphem yok. hele o küfür eden soyunun sopunun örneklerini yolluyor.

t : bilimsel bir gerçek.
bilmem kaç milyonluk dünyada, kırılmamış kırma olmamış ırk yok denecek kadar azdır, yüzbinlerce yıl içinde herkes heryere göçerken mutlaka akraba oluyor.
Ermeniden dönme kürtçü olup barış isteyen andavalların sıvadığı başlık olmuş.
Azeriler türk gürcüler kafkas ermeniler de hint-avrupa dillerini konuşur anladın mı anlamasan da olur dünya biliyor zaten bu gerçekleri

Derlemeci dediğin de türkolog dur kitapta da bütün eski eserlerin açıklaması vardır

Bir tane adam akıllı kaynağı yok bize meydan okuyor it oğlu it

Cengiz han döneminde azeriler henüz yoktu yaprağımın antifreeze

T:ermenistan ın genetik araştırmaları yasaklama sebebi.
millet kavramları sadece isimlerden ibaret. hiç bir şekilde bedene beyne veya genetik yapıya yansımaz. bunlar saçmalık. insanları ötekileştirme ve bölme çalışmalarından başka bir şey değil. bu haber resmen ''bakın milletler gerçek, genetik yapılar bile farklı'' diyerek millet kavramlarını ön plana taşıma çalışmalarıdır efenim.

lanet olsun bu saçmalıkları bile benim anlatmamı beklemeyin düşünün.
ülke millet din siyaset ve terör kavramlarının birbirlerini dünya ve insanı bölecek ve yönetecek şekilde tamamladıklarını ve bu kavramların tek kaynaktan üretilip yönetildiği çok bariz.
demek ki benim akrabalarım bir kısım ermeni, kıpçak soyuyuz ne de olsa...
Ha o öyle değil miymişşşş??? E o zaman biz katletmemişiz bunları sadece yüzdelerini boza boza seyreltmişiz? Yahu dövmemişiz, sevmişiz biz sizi. Manyak mısınız? Ee bilim bu, hak yedirmiyor... sen benim ilahımsın bilim. (bkz: bilim yobazı)
öyle geri zekalı tipler var ki, adam şu an yerevan denilen yerin aslında

revan denilen bir osmanlı şehri olduğunu da bilmez, ermenilerin asıl vatanımız

dedikleri yerin şimdiki siirt ve vanı kapsadığından da haberi yoktur.

her konuda ama her konuda fikri vardır. zeka b*k gibi akıyor, durduramıyoruz efenim.
Yüzyıllarca bir arada yaşadık. Son yüzyılın kavgalarına kafayı çok takıyorsunuz.
genetik denen ilimden haberi olmayan mallar, yoh dedem anlattı,

yoh ebem anlattı diye palavralarını gerçek gibi pazarlamaya çalışıyor.

hint avrupa ile alakası olan kürtlerdir. doğru bildiğin bir şey yok ki.

hepsi g*tünden uydurma saçmalıklar.

sonuç : ermeni gürcü azeri aynı soydur.

(bkz: mal paratoneri)
ermenilerle türklerin birbirleriyle iyice karıştıklarını gösterir. türk olmakla övünmeyin, ermeni çıkabilirsiniz.

zito!
Valla onlar bizimkileri yapamayacagindan bizimkiler onlari seyapti sanirim. Kiniyorum bizimkileri.
Ermenistan'ın genetik araştırmaları yasaklama sebebidir.
Macarlar da türk ama önemli olan "ne mutlu türküm!" diyebilmektir.
Güldürür.
Burada konu ermenilerin Türk çıkması değil bazılarının Türkiye türklerinin atası ermeni dediği için paylaştım

Durum tersi yani ermeniler fazla sevinmesin

Ermenilerin yüzüne tokat gibi çarpan gerçek.
http://m.uludagsozluk.com/e/33554425/

Ermeni seviciler hala ötüyor

https://www.google.com.tr...g2=pKikHd3WuK1niJOEdOFBsw

Al bu da Türk geni ℅68 orta asya kökenli kol gibi girsin.