bugün

ermenistan'da bulunan köhnemiş medzamor nükleer santralinden kaynaklanan ve türkiye'nin doğusundaki 6 vilayeti etkileyen sızıntıdır.
hepimiz ermeniyiz diyenler ve sözde ermeni soykırımı şakşakçılığı yapanlar bu 6 vilayette radyasyondan etkilenecek vatandaşlarımız hakkında ne tepki verecekler merakla bekliyoruz.
http://www.sabah.com.tr/G...llerinde_radyasyon_alarmi

şayet benim ülkem adam gibi adamlar tarafından yönetiliyorsa tek bir vatandaşımızın bu sızıntıdan etkilenmesi halinde ermenistan'da taş taş üstünde bırakılmaması gerekir.
(bkz: hepimiz sızıntıyız)
(bkz: wikileaks)*

tanım: fuck you armenia

edit: ananı avradını seveyim ermenistan isimli fakir dandik barbar ülke. *
siz, olası bir sızıntıdan etkileşim sonucu yapılan sağlık taraması, çıkan ticari kayıplar, olası sağlık rahatsızlıkları ve yapılan sağlık harcamaları için maddi-manevi tazminat talep etmeyi uman biri çıkar ise ciddiye almayın.

zaten bu mental yaklaşım olsa konu ile alakalı entry girilir görüşler açıklanırdı. henüz birey olamamış ve düşünme sistematiği-değer yargısı oturmamış, dünyadan bi'haber yaşayan bilgisiz bilginlerin olduğu zavallı ülkemde saçmalamak istendiği için girilmiş entry.

not: saçmalama hakkı kullanılmıştır. ne tazminatı canım? hatta kanser olamadık diye üzülmemiz lazım.
ülkeye nükleer reaktör kurmak isteyenler için yeniden düşünme safhası getirmesi gereken haber. kimileri tecrübe olmadan çevre koruma vakıflarının sözünü anlayamıyor maalesef.
bakan'ın biri çay içer, fındık yer falan, bir şey olmaz.
yoğun bir hal alıp Ermeni hükümeti gereken önlemleri alamazsa Türkiye'nin hiçbir uluslararası dayatmaya boyun eğmeden müdahale etmesi gereken olaydır. Lakin AKP yapar mı? Yapmaz, Kader deyip geçiştirir.

Ayrıca bu sızıntıda da türkiye'ye suçun atılması da bir başka saçmalamaktır. Oğlum tek komşusu biz miyiz şu ülkenin? hadi benimle iyi geçinemiyor gitsin Azerbaycanla geçinsin iyi. Aaa dur lan Hocalı'da katliam yapmışlardı Azerbaycan topraklarını işgal etmişlerdi değil mi? O zaman iranla iyi geçinsin? Gerçi iranla iyi geçinse ne olacak onlar da sokakta köpek gezdirmeyi bile yasaklayan yönetim var.

Yani Ne geldiyse başlarına kendileri yüzünden gelmiştir, Bizim başımıza da her zamanki gibi iş açmaktadırlar. ulan bit kadar devletsin senin neyine Azerbaycanda katliam yapmalar, Türkiye'ye dayatmalarda bulunmalar.

Ayrıca Nükleer karşıtlığı geyiklerini de bir tane Mekanik dalında mühendis yaparsa daha güzel olacak, lakin ben yapan bir tane mekanik mühendisi görmedim. diğer mallar için de "Rüzgar gülleriyle dünyayı kurtacaksınız, elektrikli arabalarla dünya temizlenecek değil mi?".
(bkz: nükleer başlık)
http://www.aktifhaber.com...linde-sizinti-385944h.htm

http://tr.wikipedia.org/w...mor_N%C3%BCkleer_Santrali
(#9810630)
ermeni bir gazetecinin katledilmesiyle nükleer reaktör arasında bağlantı kurmayı başarabilen insanların varlığını ortaya çıkarmış olan sızıntı.
ağrı,ığdır,dersim gibi illeri etkileyen faciadır.bu faciadan tek bir canlının bile zarar görmemesi temennimizdir.
-hepimiz ermeniyiz!
+lan mahmut olum sızıntı oluyormuş.
-daha iyi böylece sesimizi duyururuz işte. hepimiz ermeniyiz! hepimiz nükleer sızıntı mağduruyuz.

emin olun bunu da yaparlar.
çernobilden sonra ekranların karşısına geçip "bakın ben içiyorum bana bir şey olmuyor" diyerek, karadenizde üretilen çayı içen bakanı hatırlatan tespit.

sen böyle adamlara ülkeyi yönetme imkanı tanı, sonra da ülkedeki sol/sosyalist/devrimcilere laf sokacam diye uğraş.

tasalanmayın, devrimciler, dünyanın herhangi bi yerinde, herhangi bir insanın suratına atılan haksız tokadın acısını hissederler.zaten devrimci olmak böyle bir şeydir.

edit: insanları dinlerine, mezheplerine, ırklarına ve hatta tuttukları takımlara göre değerleren bir bünyenin anlaması beklenemez.
Neredeyse 3,dünya savaşı çıkaralım diyen yobazların olduğunu öğrendiğimiz sızıntıdır...Sızıntının kesilmesi esas değilmidir? Savaş açınca eminim sızıntının zararından daha fazla zarar verilecek dünyaya..
Zaten baya eski bir santral olduğu söyleniyordu önceden. Bugün yarın radyoaktif salınıma başlar. Her zamanki gibi de bizim götümüze girer. vay arkadaş!
güncel Önemli Başlıklar