bugün

bir kanun çıkararak abd'ye ve fransa'ya çakmak lazım aslında.
bu durumdan tek bir ermeni rahatsız olup özür dilemiş, hatta kendini taksim meydanında yakarak öldürmüştür.

(bkz: artin penik)

şahsım ve birçok dostum adına da rahatça özür dileyebilirim. desteklemesem bile, o zihniyetle alakam olmasa bile sadece aynı kökenden olduğum için bile özür dileyebilirim.
sadece asala adına olacak olduğundan sınırlı bir özür olacaktır.

1.si

Yüzyıllarca türk tebaası olarak vatanda adam gibi yaşamalarına rağmen 1.dünya savaşında ihanet ederek Emperyalistlerin Uşağı oldukları için özür dilemelilerdir.

2.si o devirlerdeki ermeni mezaliminden dolayı özür dilemeleri lazımlardır

3.sü Sonrasında Asala yüzünden özür dilemeleri lazımdır

4.sü Daha da sonrasında hocalı katliamı yüzünden özür dileyip,Karabağdan çıkmaları uşak oldukları bütün emperyalist güçleri tepelerinden atarak özür dilemeleri lazımdır.

5.si Eğitim sistemlerindeki Ağrı dağı ve daha birçok Türk toprağını çocuklarına anavatan olarak gösterdikleri için özür dilemeleri lazımdır, hatta eğitim sistemlerine bir de vasporagan ermeniler kralının Vatan topraklarını bizansa satabilecek
kadar kişiliksiz olduklarını koyarsalar kendi çocuklarına daha akıllıca ve bir eğitim vermiş olurlar çocukları da boylarından büyük işlere kalkışacak kapasitede olmadıklarını görürler.

6.sı PKKya verdikleri destek yüzünden özür dilemeleri lazımdır

7.si uzatırım.

ama gerek yok. kabaca bunlar yüzünden özür dilesinleri Ağabey biz akıllandık biz ettik sen etme desinler Başımızın üzerine koyalım emperyalist ağabeyleri sayelerinde kodunları Şah'ın topraklarında Şahbaz edelim onları.