bugün

varlığı malesef olan insandır. ben bugün bunu gördüm şeklinde bir bakınız versem cuk oturacaktır.

esıt = ermenileri sevmeyen ırkçı türk oşoa = olaya şahit olan adam

esıt: abi ya! geçen karsa gittim, bi sürü ermeni var alayından nefret ediyorum
oşoa: niye lan? ne yaptı garibanlar. senin gibi ırkçılar onlarla savaştı şimdi de dünya soykırım yaptık diye bizi suçluyor, kardeş kardeş yaşayamaz mıydınız?
türklerle tükürür gibi konuşan, onlara hakaret eden ermeniler kadar ahlaksız,saygısız insandır.
bir karmaşa olduğuna inandığım başlık...
ırk: beyaz ırk, siyah ırk, sarı ırk gibi
millet: türk, ermeni, çerkez gibi

(bkz: kavram kargasasi)
(bkz: sadece soad dan nefret eden türk)
(bkz: tüm genellemeler yanlıştır)
Yanlışlar icinde olan turktur. Ne yazikki etnik Dokuntu diyecektir. Bu başlıktan çok malzeme çıkar aslında.
Neden bir ingiltere olamiyacagimizin resmidir bı nevi.
ingiliz o kadar milleti somurdugu halde icerisine alıp haZmetmeyi basarmış bı toplum. Gunümüzde eski komunist dusman Rusların ve yeni terörist Arapların da bulduğu cennet. Bizse ne somurduk ne başka şey. 1000 yıldır beraber yasadigimiz milletle bı türlü hazmedemedik. Yazık lan vala yazık.
sevmek zorunda da değildir netekim..zira insanda hisler zorlamayla oluşmaz!
Yapmayın be kardeşlik.
1915 ve öncesinde doğuanadoluda ki insanları katleden çoluk cocuk genç yaşlı dinlemeden silahsız insanları işkence ederek zevkleri için öldüren, genç kız ve kadınlara tecavüz eden.aynı olayı daha yakın tarihte dağlık karabağ bölgesinde azeri türklerine uygulayan soysuzları sevmemek ırkçılıksa çok iyi yapan türk'tür.yavşaklar 1915 de katlim, soykırım yaptıkları halde lobileri sayesinde dünyaya kendileri bu olaylara maruz kalmış gibi lansa etmişler bisden bazı insancıklarda inanıp onaylamış soykırımı kabul etmişlerdir.yazık bee
erzurum da türk kanını oluk oluk akıtan bir millet benden uzak olsun isterse dünyanın en mutlusu olsun, benden uzak olsun toprağımda gözü olan emperyalizmin oyuncakları benden uzak olsunlar. doğuda 1 milyon türk ü kesip yakıp kazıklara çakıp karınlarını deşip derilerini yüzüp gittiler. hayır gitmediler enselerinden tutup biz attık bu emperyalizme osmanlı şamarıydı.
edit: karabağı geri alacağız coming soon.
Kim ne derse desin ırkçı olmayan Türk'tür.
ırkçı türk'tür. 1915 olayları ile aramızdaki bağı kopartmamak isteyen ermeniler'de mevcuttur. yüzyıllar boyunca beraber sırt sırta vermiş bir toplumuz. kaldı ki osmanlı'nın çöküşünde ermeniler ile olan ilişkilerin gerilmesi ve ermeni vatandaşlarımızın halkın yaşayışında,sanayide, esnaflıkta çok büyük önemi vardı. olaylar patlak verince ve ermeniler'e batı bir devlet vaadedince, osmanlı'da yaklaşık 850 bin ermeni'yi topraklarından sürmeye kalkınca aradaki bağ kopuvermiştir. o gün için osmanlı'nın yaptığı bir gerekliliktir. fakat karşılıklı yaşanmış bu olaylardan halen dahi ırkçı sözler ve tohumlar atılıyorsa bunda yanlış vardır.

Ermenilerin hepsini sevmek zorunda değiliz evet. sevmiyoruz diye de ırkçı sayılmayız ta ki onların yaşam hakkına saygısızlık etmiyorsak.

Çoğu bölümünü ve şu an arkasına aldıkları diyaspora yüzünden ise yüzyıllar boyu dost yaşamış halkın toptan tümünü bir sepete ekleyip nefret etmek ise büyük haksızlık olur.
benim topraklarıma göz dikip ırkçılık yapan bir ermeniyse ırkçıyım lan. mal mıyım ben. beni sikmek için bana göz koymuş bende götümü mü açacağım? sen açıyorsan sıkıntı yok kardeş.
La illa ki sevmek zorunda mıyım? Kişisel olarak kimseyle bir derdimiz yok tabii.