bugün

taraf gazetesinin bal damlata damlata haberini yaptığı özür beyanıdır. kaymakam vicdan azabı çekmektedir. belki intihara bile sürüklenebilir :
(bkz: http://taraf.com.tr/haber/48368.htm)
yüz karasıdır efendim bu ülke için.
(bkz: kaymakam tembihlemek)
ayrı yazılası titr.
vatan hainidir. yediği kaba pislemektedir. böyle bir adam türk falan olamaz.

değil mi?
sırf taraf gazetesi haberi olduğu için açıp okumayacağım haberdir. bırak gazetelerini almayı, onları tıklamak bile ayıptır.
bir insanın özür dilemesine bu kadar deli olma sebebi nedir? bedevilikte bulduğu dangozluk lezzetini başka bir tada değişmeme arzusudur.

mesela, benim dedem iyi bir iş yapmış ve onun yaptığı işlerden ben övünüyorsam, dedem şöyle adammış, böyle adammış deyip onun maharetinden kendime pay çıkarıyorsam, onun yaptığı hatadan da utanmasını bilmek zorundayım. yakın faşist geçmişini göklere sığdıramayıp onun icraatlarıyla adamlık taslayan zevat onun kusurlarından da utanmasını bilecek. iyiyi kendine kötüyü başkasına biçen adam yakın tarihi kadar zavallıdır. ermenilere biz karışmadık, kürt çeteleri yağmaladı diyen adamın karalama konusundaki azminin de ayrı bir yerde tutulması gerek.

işi tarihçilere bırakalım deyu sıyrılma yolunu tercih eden adam ise; asıl onlar bizi mikmeye kalktılar cümlesiyle kendini vurmuştur öncelikle.. hülasa i kelam, bu ermeni mevzuu asla bitmeyecek ve gerçek asla ifşa edilmeyecektir.
tarihi bilmeyen adamdır.en acısı böyle bi adamın kaymakamlık makamında oturmasıdır.