bugün

yediği yemektir.

rahmetliyi nasıl bilirdiniz? "iyi bilirdim, gark, ehü.
o erkek bensem (bkz: entry nick uyumu) *
kıymalı dolma biber, etli enginar, ev mantısı, zeytinyağlı karides, beşamel soslu tavuk, kremalı mantar çorbası, fırında kaşarlı mantar, fırında makarna, ev pizzası, tavuk suyu sebzeli pilav, etli sebze böreği, sebzeli kağıt kebabı, içli köfte, kaşarlı mercimek çorbası, fırında kekik soslu tavuk, şeftalili turta, kumpir, elmalı tarçınlı kurabiye, tavuk ciğeri, etli karnıyarık, fırında sebzeli sulu köfte, izmir köfte, buğlama, fırında kaşarlı balık, mantarlı rosto, bulgurlu ekşili köfte, su böreği, ıspanaklı et sote, beğendili kuzu pirzola...
sürekli yaptığım için aklıma şu an için gelenler bunlar efendim.
patates kızartması, menemen ve makarnadır.
Bakla Dolması, Etli Bamya, Keşkek, Ciğer Sarması, Göbek Dolması, Madımak, Mıhlama, Mumbar-işkembe, Pastırmalı Pancar, Patlıcan kebabı, Pastırmalı kuru fasulye, Sulu Köfte vs vs.
erkek bir restoranda aşçı ise tabi.
şüphesiz ki makarnadır.
neye gore kime goredir..

bir mercimek corbasi yaparim, yanina tereyagli pilav.. bir de et sote off ki of.. tatli olarak da brownie patlatirim.. sonra allahin izniyle peygamberin kavliyle oglunuzu kizimiza istiyoruz olur..
menemen mi melemen mi tam bilmiyorum ama bunlardan birisidr.net
patates kızartması.
ekmek arası bi seylerdir herhalde.
evet menemendir yapılması ayrı bi zevk verir aynı balık tutmak gibidir olmadıysa çaktırmayın.hadi len oldu bence.
5 yıldır bekar hayatı yaşıyorum en iyi ve pratik yemek kesinlikle yumurtanın içinde olduğu her şey,patates,domates hatta soğan da dahil.
ekmek arası beyaz peynir.
şüphesiz menemendir.
türlü menemen.
tarif : dolapta ne varsa at. ama en çok domates ve yumurta at.
menemen gibi birşey yapıyorum şahsen.

Malzemeler.
- yumurta
- domates
- yağ
- zeytin
- sucuk
- biber
- tuz
- kaşar

istediğiniz sırada malzemeleri kullanabilirsiniz...
kremşantili kadin.
çökertme kebabıdır efendim. isteyen arkadaşlar özel mesaj atabilir, misafirperverliğimi göstererek yapabilirim.

(bkz: bizde yalan yok)
patates kızartması, kola. vazgeçilmezdir. hele de okulda yiyorsan.
(bkz: omlet)
Pilav hem de tavuklu.
fırında defne yapraklı balık pilaki, et yemekleri. Bayanlardan çok daha lezzetli, çok daha pratik yaptığımız bayanlar tarafından da bilinir efendim.
kremalı köri soslu tavuk,

sultan böreği,

fırın kebap,

fırında tüm tavuk garnitür ile,

meyve salatası. aklıma gelenler bunlar. *
erkeğin en iyi bildiği yemek yemektir.
(bkz: amcık hoşafı)
deniz ürünleri üzerine tüm meze, ara sıcak ve ana yemeklerdir.