bugün

Çok nadir görülebilecek ağlamadır. Zira erkekler ağlamaz.

En son agladigimda 5 yaşindaydim.
kimsenin görmemesi gerekendir. kendisi bile görmemelidir. rahmetli babam bana öğretti; erkekler ağlamaz derler; oysa ağlayacaksın, emin ol. ama asıl olan; erkeğin ağladığını gören olmaz.

olmadı baba.
Bir kaç gündür alışkanlık olan durum. Göz yaşları insanın renksiz kanıdır arkadaşlar.
hayatımda ilk kez seni seviyorum dediğim kızdan ayrıldıktan sonra gerçekleşen durum. ayıp değildir, suç değildir. aradan bir sene geçmesine rağmen unutamadığım aşkımdan ayrıldıktan sonra. üst üste iki gece yatağımda sağıma dönmüş , odadaki diğer üç arkadaşıma aldırış etmeden çocuklar gibi ama sessiz, salya sümük ağlamıştım sözlük. "allahım" demiştim ," yalvarırım ondan ayrılmamıza neden olan şu içki illetini hem ondan hem de yeryüzünden literatürden dahi kaldır. yalvarıyorum sana yarabbim" evet böyle diyerek ağlamıştım ve susmamıştım epey.
ağladığı sorunun en dibine inmek lazım. kendi açınızdan düşünün en büyük sorununuz ne olabilir? ailenizi kaybetmek mi? sevdiğinizi kaybetmek mi? başka seyler mi? bu hayatta ağlamaya değecek hiç bir şey yok, sizi ağlatanlar hayatlarına kaldığı yerden devam edebiliyorsa, siz, sizi ağlatabilecek kadar değiştiren insanlardan sıyrılıp, o eski iğrenç kişiliğinize dönebilirsiniz hemen.
erkeğin ağlaması en büyük saçmalıklardan biridir, ne için ağlar insan?
Ben baya ergenken hep atıp tutardım erkek dediğin güçlü olur, ağlamaz diye. Gel gör ki büyüdüm ve tamamen değişti bu düşüncem. Erkek ağlar hatta ağlasın gelsin dizimde ağlasın. Fazla genelleme olacak ama ağlayan erkek kadınını ağlatmaz ağlatsa bile en fazla mutluluktan ağlatır. Bazen öyle içten ağlar ki ağlamasın isterim ama o ağladıkça da ben ona doğru akarım. içim coştu bak. Severim yani öyle erkeği sevmeyen kadının neler neler kaçırdığını da çok iyi bilirim.
erkeğin göz yaşı ile bir dişininki aynı olabilir ama yüzündeki kederin yansıması kesinlikle aynı değildir.
kiyilmaz lan o erkege.

off ya kiyamam lan ben ona. of ya hic kimse benim icin aglamadi.

bana aglayacak kadar cok seven bir errrkekkkk ariyorum.
timsah gözyaşıdır kanmayınız.
Gayet insanı bir duygudur. Ayrıca başlık açılması anlamsızdır.
Ayıplanacak, yadırganacak, garipsenecek bir durumu olmayan şey.
her insan ağlar. Bunu kız veya erkek diye ayırmamak gerek.
Kesinlikle ılıktır. Erkekler ağlamaz ulan. Evet.
Ve bir kız buna sebep olduğunu düşünüyorsa veya birileri kıza böyle anlatmışsa kız kesin tav olur.
gözüme toz kaçtı diye geçiştirecektir ağlamanın zayıflık değil insanlık belirtisi olduğunu bilmeden.
gayet insani bir durumdur. Ben ailemden birini kaybettiğimi düşündüğümde de ağlıyorum. ağlamak güzeldir lan!
bir şeye üzülmüştür. veya bir şeye sevinmiş de olabilir.
Annesini kaybetmiştir..

Allah yaşatmasın.
ayıp bir durum değildir. koskoca polat alemdar bile yakınını kaybedince ağlıyor. siz kimsiniz erkeklik öğretiyorsunuz ?
takımı altıpastan topu dışarı atmıştır.
Hafiften buna kaymış da olabilirler. Bak gene ılığa çıktı sonuç. Evet.
teselli etmenin hiçbir yolu yoktur.
gerçekten ağlıyordur bazı kadınlar gibi rol yapmıyordur.
dayanamamıştır.. duyguları birikmiş dik duran karakterini yıkmıştır..
fermuarına pipisi sıkışmış olabilir.
elde etmek, kazanmakta sıkıntı çekendir.
güncel Önemli Başlıklar