bugün

ters etkidir.

aksine bugünkü türbanlı giyim erkekleri daha fazla tahrik etmektedir.
Birader örf adet bilmiyorsan siktirip gidebilirsin bu memleketten. Senin 3 gün sıkıntıya girmenin sebebi misafire olan saygıdandır. Evinde yabancı bir bayan varken atlet don ikilisiyle gezme bi zahmet.
Yahu saçın neresi tahrik edici anlam veremiyorum kim napsın senin yağlı saçını. Şu an başı kapalı gençlerin çoğu modaya dönüştürmüş durumda bunu Full makyaj, topuklu ayakkabı, daracık pantolonlarıyla daha tahrik ediciler bence. Türbandan kasıt ne anlamadığımdır.
diğer aksesurlar bunu desteklemiyorsa saçmadır. kafayı kapa dar eteğinden donun belli olsun, yüzde bir kilo makyaj, ayaklar açık ojeli olur mu? olmaz.
Tabi su dönemde uste türban altta dar kotlar hatta taytlar oluyo buda ayrı bi komedi buna halk arasında.

(bkz: üstü sishanane alti deniyor)
ayak bileklerinde biten daracık kalem etek giymiş, ve eteğinin bittiği yerde file çorabı görünen, açık ayakkabı giymiş ve beyaz bodysinden göğüslerinin büyüklüğü anlaşılan türbanlı kızımızın erkekleri tahrik etmemek için türban takmasıdır.
Yahu erkekler kapı gıcırtısına tahrik olur saçma tezdir.
güldürdün piç. allah da seni güldürsün. ince.
Üstü Mekke altı paris olduktan sonra neye yarar?
kızıl saçtan ben tahrik oluyorum açıkçası ama her kızıldan değil güneş vurunca böyle kızılaşan saçtan oluyorum ama güneş vurmasa o kızıllık ortaya çıkmadığı için tahrik olmam. o yüzden güneşi örtün kızların saçlarını rahat bırakın.
Bu memleketi sizin o yağlı boya paletine dönmüş anneleriz kurtarmadı. O beğenmediğiniz başı kapalı insanlar onların evlatları ve eşleri kurtardı. Başını sırf laf olsun torba dolsun diye kapatan ve buna uygun davranmayanların bu fiili de boşa gider cezasınıda tanrı verir sizin gibi oksijen israfı asalaklar anca köpek gibi havlar.
Mini etek tahrik eder.
Başörtüsü gizemli wuhuu.
Yaşı küçük masum çekici.

Bir insan (bkz: p*ç) ise herşeye bir bahanesi vardır.

(bkz: 40 orospi bir araya gelse senin gibi bir p*ç doğuramaz)
(bkz: nesilden nesile geçmiş en büyük yalanlar)
sen saçın telinden tahrik oluyorsan erkek değilsin dediğim durum.