artık birilerinin bunu itiraf etmesi gerekiyor, çünkü kadınlarımız kızlarımız ya çok mallar ya da tek savunmaları bu...

''biz kankayız.''

değilsin güzelim, o kankan akşam eve gittiğinde seni düşünüp 31 çekiyor, bacaklarına bakıyor, göğüslerini merak ediyor,

ha aşk belki olmuyordur ama uzayda yakalasa affetmez.
(bkz: kişi kendinden bilir işi)
tanım: başına abazan kelimesinin gelmesiyle doğru olabilecek önermedir .
pembe panjurlu ev de istiyordur kesin denilecek kadın.
olmaz olmaz erkekten kanka olmaz eninde sonunda sana karsı bir şeyler hissediğini yumurtlayacaktır.

neden eksiliyonuz yaşadığımı söylüyorum ya!
süzme olduğu düşünülebilecek kadındır.
erkegin erkek olmasindan evvel insan oldugunu düsünen kadindir.. haklidir..
hayatında kadın görmemiş adamla arkadaşlık etmediği sürece haklı olan kadın. neden olmasın arkadaşım ne kadar özgüven eksikliğiniz var.
Erkeğin onunla aşkı sayesinde böyle davrandığını anlamamış olan kadındır.
daha önce hiç kız arkadaşı olmamış yazar serzenişleri...
sevgilisinden ayrılmak için bahaneler üreten bunun için ona kanka bile demeyi göze alan kadındır!
yeri geldi mi bir erkekten iyi bir koca olabileceğini de düşünme gafletine düşen kadındır.
e yeter be dostum. ne yapsa , ne düşünse hep mi haksız , hep mi yanılgıya düşmüş bu kadınlar?
sadece erkeklerden oluşan bir dünya hayal edin de o halde, belki kendinize gelirsiniz.
daha öğrenmesi gereken çok şey olan kadındır.
tamamen iyi niyetli ve saf bir hanım kızımızdır. ne zaman ki dost sandığı adam ona farklı gözle bakmaya başlar o zaman anlar.
erkek tarafından " bacımsın ." denilebilecek kadar eline yüzüne bakılamayacak olandır. Aksi takdirde bir olay cereyan ediyor ve güzel kıza bakılmıyorsa, bahsedilen erkek türk erkeği değildir. *
(bkz: ben)

hakikaten olmuyormuş arkadaş, olamadım.
çok dürtülen dürtülecek olan kadındır. kolay gelsin şimdiden.
saf kadındır.

o erkek gerçekten rüyalarında seni görüp boşalıyor, eve gidip 31 çekiyordur. gün gelir açılır. sonra emeline ulaşamayınca da seni aldatır.
dünya ahiret bacımsın sözünün doğruluğunu düşünebilendir.
elbette kankalık konusunda da istisnalar kaideyi bozmaz.
Kötü yola düşmüş kadındır. (bkz: Kötü yol)
sprite'ın acımasız gerçeklerinden habersiz olan kadındır.
http://www.youtube.com/watch?v=8qLpOxAJ3J4
türk erkeğiyim, herhangi bir cinsel sağlık sorunum bulunmamakta, cinsiyetten ziyade insanlığa dikkat ederim ve bir kız kankam var. hemde bir çok arkadaşımdan daha samimiyim. üstelik kız arkadaşım var, kankam da nişanlı.

(bkz: kaçın başlık elimde patladı)
(bkz: erkeklerin gerçekten dost bellediği kız)

demek ki neymiş,dervişin fikri neyse zikri de oymuş .
şöyle ki; iki taraftan birisi o kadar çirkin olmalı ki, karşısındakinin kendisiyle alakalı hiç bir duygusal ya da cinsel bağlantı kurmak istemeyeceğinin farkında olmalı. o zaman kankalık olabilir belki. ama iki taraf da en azından eli yüzü düzgün tiplerse böyle bir şeyin imkanı yoktur. hala ortada biz kankayız diye gezen böyle tipler bir kere daha düşünsünler. bu kankalık alkollü bir geceyle, kankalardan birinin sevgilisinden ayrılmasıyla ya da uzun süreli single'lıkla bi test edilmelidir. ondan sonra gereken cevap alınacaktır.
erkeklerle arkadaş olarak erkeklerin sır ve yöntemleri hakkında bilgi alan ve erkeklerin yalanlarına radar olan kadındır.
bir erkek olarak itiraf niteliğinde söylüyorum. bilinmeyen bir şey değil ama o kadın kişisi ancak kendini kandırıyordur ya da bu şekilde olması işine geliyordur. yoksa eminim ki kadınların da bir çoğu biliyor erkek ve kadının kanka olamayacağını. denedik çok denedik olmuyor aga. bir yerden sonra erkek veya kadın tarafı illaki boka sarıyor. sen eve gidip akşamları onu düşünüp asılıyorsun belki, belki o da aynı şeyi yapıyor bilemezsin. ya da yatağa uzanıp, gözleri tavana dikip aşk, evlilik hayalleri falan kuruluyor. ama kesin olan şu ki kadınla erkek kanka falan olamıyor.