bugün

Çocuk sesiyle konuşmaya çalışanlar.
Ağzında sakızı eksik etmeyenler.
Cana yakınlık ile laubaliliği karıştıranlar.
Hesabı sürekli erkeğe ödetenler.
Kıskançlığı bunaltıcı bir eylem haline getirenler.
Makyajı abartanlar.
Çabuk küsen, çok trip atanlar.
güzel olmayan kadınları çok fazla sevmezler normalde.
Açik ara kezbanlardır.
(bkz: sidikli) tipler.
Ben yazacam hiç kusura bakmasın kimse sigara içen kadın beğenmiyorum intihar etmek istiyorsa bunu bana göstermesin et mi var kemik mi var nerene içiyon sigarayı erkek bir nebze kalın kemik kas boyut kurtardı kadın teleftir yapmayın nickim tam okunmuyor değil mi tamam yeşilaya selam.
çok açık giyinen,
çok konuşan,
erkeklerle sürekli flört eden,
kahkaha atarak gülen,
paragöz olan,

gibi kişiliğinin bir parçası olan kadın tiplerini sevmiyorum...
O kadar çok ki anlatmakla bitmez sanırım.
Dinlemeden sadece konuşan, konuşan ve konuşan kadınlar.
Dilinde piercing olanlar başı çeker.
kendini dünyanın merkezinde sanan vasıfsız düşük iq'lu ilgi hastası tiplerdir.
Iki erkek görünce sesini inceltmeyen,kibar gorunucem diye rol kesmeyip konuşmasını değiştirmeyen,normalde ettiği küfrü aman beni kibar ve çıtı pıtı görsünler diye yanlarında hiç küfür etmemeye çalışmayan , kırıtmayan kendi olan kızları sevmezler. Nerden mi biliyorum?
Bu kızlar var ya siz onları bilmezsiniz. Sıklıkla görürüm ben Onların en sevilenlerini
Erkek gördüğü an kırıtan, dağla taşla flört eden,bizim yanımızda ana avrat soverken erkeklerin yanında dünya kibarı kesilen, aynı ayni 6 farklı erkekten hoşlanan, kendisi olmayan rol kesen o salak tipleri severler.
Çünkü onlar da ona layık.
Adam akıllı insan kendi gibi insanları bilir. Zaten ortalıkta da pek adam akıllı insan kalmadığı için bu genel çıkarımımı yapıyorum.
Her akşam burda artık insanların ne kadar boktan olduğundan bahsedip şimdi bana niye genelleme yapiyosun biz öyle degiliz çaat eksi diyenler de samimiyetsiz ve yandaş bakış acılarıyla bir an önce yüzleşsinler.
kalçasına beyninden daha fazla önem veren tipler.
demet akalın, gülben ergen gibileri.