bugün

laf sokmaya çalışacaklara peşin not: gay değilim. sizin deyiminizle ılık da değilim. sağlıklı ve cinsel hayatı olan heteroseksüel bir erkeğim.

aşağıdaki linkte vermiş olduğum gazete makalesinden bir alıntıyla girmek isterim mevzuya:

--spoiler--
54 yaşındaki bir erkekteki östrojen (kadınlık hormonu ) miktarı, 54 yaşındaki ( tabii ki menopozda olan ) bir kadınınkinden daha fazladır!
--spoiler--

buradan şunu anlıyoruz; yaş ilerledikçe erkekler daha da kadın(sı) oluyorlarmış.

şimdi biraz matematik ispatına gideceğim, şöyle ki önermeler,
p : "sağlıklı bir erkekte östrojen (kadınlık hormonu) mevcuttur."
q : "kadınsı erkekler toplumda gay olarak bilinirler"
r : "erkekler sanki biraz gay dir."

o zaman (p->q)->r önermesinin değeri "1" (doğru) dir.

yani, erkekte kadınsılık varsa ve kadınsı erkekler de gay ise; o zaman erkekler sanki biraz gay'dir.

yukarıdaki işlem, başlıktaki önermemin matematiksel ispatıydı.
şimdi de sosyal durumlardan bahsedelim:

toplumda erkeklerin kendi aralarında küfürleşirken "götünü sikerim!" kelimesini kullandığını herkes bilir. kendileri gay lafından da irite olurlar. ama bu tür ilişki (bir erkeğin başka bir erkeğin götünü sikmesi) ancak ve ancak bir erkeğin başka bir erkeği arzulamasıyla mümkündür. peki bu durum, neyin temsilcisidir? yanıt basit: gay ilişkinin, tabii ki.

o zaman yine ne diyoruz; erkekler sanki biraz gay'dir

velhasıl kelam şunu demek istiyorum; lezbiyenlere bakarken ağızları sulanan erkekler, gay'lere karşın öyle nefret dolular ki... fakat size ispatları sundum işte, bu erkekler de biraz gay işte amk.

ve işte sosyal mesajım: eşcinsel ilişkiye hastalık değildir, kabullenin doğayı.

(bkz: homofobiye hayır)

Makalenin linki: http://www.radikal.com.tr..._olur_testosteron-1184879
Zaten birbirine "aşkım","canım","hayatım".. diyenler de erkek. Erkekler birbirine sarılıp, birbirini öpüyor zaten.

(bkz: kızların sanki biraz şey olması)
(bkz: açmayın dedeler)

54 ü geçmişler herhalde.
brad pitt siksin ki yalan.
ayol gerizekalı bu çocuk.
Efendim bunlarda penisin tam arkasına gelecek hizada ama içeride parmaklarınızı anüsten penise açılı hafif kıvırınca ulaşabileceğiniz ceviz büyüklüğünde prostat vardır,

Hatta Oral yaparken veya okşarken falan bunların tam anüs ile taşaklarının arasını yalar, dokunu, okşarsanız bayılırlar, hatta kendi kendilerinin tam orasını kaşımaktan uyarmaktan hoşlanırlar, ki sözlükte başlıkları bile vardır.

Bu prostat bunları hep kötü yola iter, hafiften parmaklasanız kem küm eder de bakarsın dalga hiç kem küm demez, go on anlamında kan pompalanması sizi şaşırtabilir,

Neyse işte, işbu prostat sebebi ile teorik olarak hepsi sikilmekten hoşlanır da delikanlılığa laf ettirecek değiller, öle şey olur mu hiç canım, atıyorum delikanlı, senden şüphemiz yok elbette.
hepimizin içinde biraz gaylik yok mudur zaten ?