bugün

Ya öyle para öncelik değil Ama hesabı da bi zahmet kızlar ödetmeyin erkekde de doğallık önemlidir lens falan ürkütür fazla gülen erkek kesinlikle bi bok peşindedir.
bir erkekle flört ederken başka biriyle çıkmak nasıl bir kafadır? yazık değil mi lan adamlara o kadar hayaller kurmuşlar.
Siz insan mısınız amk.
Güzel kızlara sorucam sadece güzel kızlar yanıtlasın neden güzel kızlar yanında ayı taşır. Cevabını bekliyorum.
siz de sicarken deligi tutturmayabiliyor musunuz ?
neden tek erkeğin olmuyor sunuz?
(bkz: hacımurat motoruyla çalışan ferrari gibiyim)
Bayanlarımızda bu özgüven nerden geliyor bilmem ama açık giyinip makyaj yapınca oyle hissediyor olabilirler.
ve evet biri tarafından sahiplenilince baltacı bi adam da olsan harbi sevilirsin.

edit: kaba ve vahşi ormancıların da karizması var ha! olabilir bak.
uff şu çocuk beni çatur çatur ne götürür diyecek kadar ne yaşadınız ? yada bu özgüven nerden geliyor hic korkmuyorsunuz cidden siker atar beni diye ?
bir kadın bir erkeğe sonradan aşık olabilir mi ? oluyorsa, sonradan aşık olma nedeni nedir ?
ilişkinin ilk iki haftasından sonra nasıl it gibi bağlanıyorsunuz?
neden anlaşılmazlığı oynuyorsunuz?
Lan tipsizleride sevin. Tipsiz değilim ama onlarıda sevin.
Neden burda namus timsahali kesilip, twitter'da timline'da bütün erkekler ile cilveleşiyorsun?
bazılarınız makyajsız bir b*ka benzemediği halde makyaj yapmaya devam ediyor. gece güzel bir kıza baktığını sanarken, sabah uyanınca yine o tipsiz kıza bakıyor erkek.
benimle evlenir misin?
en sevdiğiniz pozisyon.
askindan oluyorum hungur hungur aglarken nasil oluyorda sogudum diyip siktiri cekiyosunuz ?
Bu kadar abazanın takıldığı yerde neden takılıyorsunuz.
Benden önce başkasıyla yaptın mı bunu ? . (yaşadığı olaya bağlı)
Are you sex?
are you cola?
eeeh what are you?
Neden bir kere de siz sevdiğinizi aşık olduğunuzu belli etmiyorsunuz. Yahu bir adım atın sadece bir adım o zaman göreceksiniz ki karşınızdaki size koşarak gelecek.
seni sikebilirmiyim?