bugün

henüz hiç bir dinci ulemanın ağızından nedense çıkmadı böyle bir laf.. oysa aynı kafa diyor ki; kadınlar erkek doktora gidemez?

erkek kadına bi tarafını gösterince sevap, kadın erkeğe gösterince haram mı lan? hay mantığınıza sokayım.
aaa kadından doktormu olurmuş.kadın evde otursun çocuğuna baksın.
(bkz: yok artık)
(bkz: yeter)
1 erkeğe 4 kadın doktor düşmelidir .
Madem böyle bir mantığın var o zaman tıp senin neyine ? her şey kitapta yazmıyor mu zaten ? Bir de şu gavur kültürüne karşı geliyorsun da Audi'ye Jeep'e neden biniyorsun ?
bir atesistin islamda olduğunu sandığı saçma düşünce. ama yanılan bir ateistin.
tıp zorunlu bir ihtiyaçtır. islam dinine göre sağlık konusunda iki cins içinde hiç bir kısıtlama yoktur. ortalığı provake etmek için götünüzden sevap ve haram kavramı uydurmayın diye bağırmak istenilen troll saçmalamasıdır.
(bkz: ellemeyin ölsün)
islam dinine göre alanında uzman erkek doktor varsa kadın doktora gitmesi haramdır elbette.eğer yoksa helaldir.kadın için de aynısı geçerlidir.

islam zaten çok zor bir din değil azıcık kafanı çalıştır cevabı bulursun.bir de buraya yeni bi şey öğrenmiş gibi atlamazsın.
helal ve haram kavramları insanların ağzına düşmeyecek kadar kutsaldır. helal ve haram yaratıcının kurallarıdır. kişiye göre değişmez.
gerçekten konuyu öğrenmek isteyenler için islam alimlerinin fetvasını söyleyeyim.

imkan varsa eğer erkeğin erkek doktora kadının da kadın doktora gitmesi daha uygundur. ancak alternatif bir uzman doktor yoksa aman karşı cins doktora gitme, evde kıvran dur diye bir fetva da yoktur. hastalığın tedavisini aramak farzdır. bir hastanın doktor ve tedavi imkanı varken tedavi olmaması caiz değildir.

benim fetvam ise, aynı branşta hem kadın hem de erkek doktor varken, eğer doktorluk konusundaki yetenekleri de bariz farklı değilse (bkz: bingür sönmez) aman ben çok çağdaşım diye kadının erkek doktora gitmesi hafif kevaşelik, erkeğin de kadın doktora gitmesi az buçuk piçliktir.

aynı şekilde toplu taşım araçlarında bir bayan yanı ve başka bir koltukta da bir erkek yanı boşsa, yeni binen bir erkek de güneş vs gibi başka etkenler olmaksızın tercihini gidip bayan yanına oturmaktan yana kullanıyorsa onun godoşluğundandır.

bilmem alabildin mi fetvanı
bu ve bunun gibi sözleri söyleyip duranları öldürmek haram olmasaydı, en çok sevaba ben girerdim. arkadaş ne kadar lüzumsuz, beş para etmez insanlar var dünyada hayret ediyorum.
(bkz: kadınların erkek doktora gitmesi caiz değildir)

uzayan giden, sikimsonik bir kanıdır efenim.
müslüman olmayanların her türlü konuda islam a bok atıp, bir konuda islamcılar cevap verdiğinde ağzından köpükler saçarak islamiyet tu kaka diye böğürmelerine örnektir.

güzel kardeşim, islam dini iyilik güzellik dinidir. böyle skimsonik fetvalar da anca sizin gibi yobaz beyinlere sahip insanlar tarafından ortaya atılır, ortadan alınır.

hadi siz gidin devil mevil takılın. selam söyleyin lan bu arada şeytana, çok kanıma giriyor şerefsiz. *