bugün

kızların dostluğu krem peyniri gibidir, erkeklerin dostluğu ise keçi sütünden yapılmış sert peynire benzer.
insanların dostluğudur.
bu arada "kız" değil "kadın" sevgili ergenler.
kızını erkeğini bilmem ama sağlam dostlukları çöpe attık çıkar ilişkileri peşinde koşar olduk. evet bende boyleyim ama bunaldim insanin ailesi dışında guvenebilecegi kimsesinin olmaması bazen can yakıcı.
erkeklerin dostluğu gerçektir neyse odur kızlarinki yapmacıktir menfaatleri doğrultusundadır hep.
başarıldığı takdirde karşı cinsten ikilinin dostluğu. başarması zor ama yaşaması keyifli.
erkeklerin ki açık ara farkla kazanır.
evlilik için güzel fırsattır. demogojiyi bırakıp sizi iyi bilen tanıyan birilerinin kollarına atın kendinizi.
Dost dosttur. Erkeği kızı aynıdır. Dost kardeş gibidir. En gizlini paylaşırsın onunla. On liranı bölüşürsün aynı tabaktan yemek yersin. Kızı erkeği yoktur bu işin. Onun içindir ki dost azdır. Bir elin parmaklarını geçmez ömrün boyunca sahip olacağın dost sayısı.
-ahmet napıyon lan yarrraaam.
+selin nasılsın bebeğim?
Erkeklerin dostluğu sağlamdır, çünkü ortada yaradılıştan gelen bir gevşeklik veya sürekli gerek duyulan bir iltifat yokTur. Kızlar sürekli aşkım,canım, cicim, bebeğim derken, ben canımdan çok sevdiğim, dostum bildiğim, ablamı emanet ettiğim arkadaşıma ismiyle hitap ederim, arada kanka derim. Yani biz erkeklerde gösteriş yoktur herşey içerde yaşanır -ki yeri geldiğinde sevgi gösterisi yaparız. Kızlar ise sürekli böyle olmaktan bir süre sonra boku çıkarıyor ve artık iş menfaatleşmeye çıkara dönüşüyor. Ben hiç 5-10 yıl ilk gün ki gibi kalan kız dost görmedim.

Edit: kızlar veya bayanlar gocunup eksi attığınıza göre bi yaranız var sanırım. bunu kabul edin, erkeklerin dostluğu daha sağlamdır.
kadınların her şeyi olduğu gibi dostlukları da yalandır. kaygan zemin üzerine kuruludur.

bu kadınlar en iyi günlerinde bile paralel polisler gibi dostlarının sırlarını, zor anda kullanacakları bilgileri saklarlar. bir gün lazım olur diye. böyle pislik bir canlı türüdür.
kızlarla hiç dost olamayan birisi olarak tabi ki erkeklerin dostuluğu diyorum. kavgaya erkek gelir kız değil ayrıca.
Cinsel etkilesim yasanir yuzde yuz. Yani bir erkek ile bir kis dost olamaz.
Erkeklerin dostluğu daha sağlam tabi ki. kızlar arasında bir rekabet ve kıskançlık olabilir ama erkekler arasında bu kolay kolay olmaz. Erkek kız arkadaşlığına gelirsek taraflardan biri bozmazsa bence o da çok sağlam olur. Erkeklerin dostluk konusunda daha olgun olduğunu düşünüyorum.
şuradaki salak genellemelere bakılarak yapılmayacak kıyaslama. ' orkokloron dostloğo soğlom olor ' hiç görmedik kardeşim deyip sevgilisinden ayrılmayı kıza yazmak için dört gözle bekleyen tipleri.

Erkek ya! adam ya bunlar hani dostlukları da sağlam! ama kadın dediğin yalancı, kaypak! dostlukları da öyle! hadi be sizde!

ben bu kadar sığ kafalı gerizekalı topluluğunu başka hiç bir yerde görmedim.

var efendim 5-10 yıl dost kalan kızlar da var kaypaklık yapan erkekler de. işin cinsiyet değil insanlık meselesi olduğunu anlamamak nerenin gerizekalılığı?
Erkek dostluğu çıkar üzerine kurulmaz. Samimiyet üzerine kurulur. Galiba erkeklerde bu içgüdü. Tanımadığın bir adama bile sanki onun 40 yıl dostu gibi yardım etmeye çalışıyorum. Bazen kendimi anlamıyorum ben bu adamı tanımıyorum ki niye bu kadar samimi oluyoruz diye.

Kadınların ise her ay yanında yeni bir kankasi olur. Gelecek ayda başka bir kankası.